Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wybór okien do domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 12:18 pm    Temat postu: Wybór okien do domu Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy w trakcie wyboru okien do domu. Jakie sa najlepsze
aluminiowe
pvc
czy jednak drewniane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkowo chcieliśmy PCV i tylko największe w ALU. Jak zobaczyłem fizycznie oba profile i ich powłoki, to bardzo szybko podjąłem z żoną decyzję, że wszystko w ALU. Drewniane nie wiem, bo nie brałem pod uwagę od momentu jak kiedyś na targach usłyszałem cenę za HSa.

Zdecydowaliśmy się na okna i drzwi z aluminium od firmy Kapica - na stronie jest ich oferta. Mogę polecic, produkty wykonane bardzo solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna do domu to naprawdę poważna decyzja. Mają nam one w końcu służyć przez wiele lat. Szukałam firmy ze sporym doświadczeniem w tym zakresie i fabryka okien poznań to miejsce, na które ostatecznie się zdecydowałam. Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że to był bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się, gdzie zakupić się bardzo tanie oraz jakościowe profile podokienne oraz inne elementy sztukaterii, to moim zdaniem warto sprawdzić ten sklep internetowy: wmb.pl. Znajdziecie tam sporo produktów w atrakcyjnych cenach, więc jeśli chcecie urządzić mieszkanie lub zewnętrzną część w domu, to warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Sro Sie 04, 2021 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wybór odpowiednich okien jest niezwykle istotny. Lepiej nieco dopłacić do lepszej jakości ale mieć pewność, że będą nam odpowiednio służyć. Zwracać należy uwagę na takie akcesoria jak chociażby nawiewniki okienne - nie wszystkie okna je posiadają, a to ważna rzecz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wybór mógł być tylko jeden, okna pvc z firmy Drutex. Oczywiście wcześniej inne firmy też sprawdzałam, ale ta jest uznanym i wiodącym liderem w produkcji okien i nie tylko. A ja zawsze wybieram najlepsze rozwiązania. Dla mnie ich okna są najlepsze pod każdym względem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 8:54 am    Temat postu: Re: Wybór okien do domu Odpowiedz z cytatem

knut napisał:
Jesteśmy w trakcie wyboru okien do domu. Jakie sa najlepsze
aluminiowe
pvc
czy jednak drewniane?


Domy teraz mają głównie okna pcv - są trwałe i nie potrzebują konserwacji jak drewno. Też takie wybieram.


--------------
http://inhouse.szczecin.pl/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2688

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie na ofertę firmy https://www.termalux.net/, my tam właśnie kupowaliśmy okna i drzwi do nowego domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

donka



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 163

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was rozważał takie https://okna-internorm.pl/poradnik/okna-nieotwierane-typu-fix-w-duzym-formacie okna do domu? To okna typu fix, nieotwierane i energooszczędne. Ja chce je mieć w sypialni, będę wymieniała u mnie okna w przyszłym roku więc wiem że na pewno je zamówię. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach zakup nowych okien do mojego domu. Na co powinienem zwrócić największą uwagę podczas zakupów?

https://amazonkeratin.pl/home/keratyny/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna to wybór na lata, więc warto kupić coś naprawdę porządnego. My gdy wymienialiśmy okna w domu moich rodziców, zdecydowaliśmy sie na okna pcv Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Co dla nas najważniejsze to to, że są bardzo ciepłe, eleganckie, zrobione z wysokiej jakości materiałów. A to najważniejsze jeśli chodzi o okna. Ponadto firma ma duży wybór jeśli chodzi o wzory i kolor, a co za tym idzie, okna łatwo dobrać do swojej wizji domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 392

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób z Lublina polecam przede wszystkim okna firmy Atos. Są świetnej jakości, a i cena jest korzystna.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 246

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okien jest naprawdę duży, wiele dobrych firm je produkuje ale jeśli chcesz sugerować się opiniami to jednak okna Wiśniowski są jednymi z lepszych, ja bym na takie postawiła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na etapie poszukiwań porządnej i dobrze wykonanej stolarki okiennej oraz drzwi do domu to na pewno warto, abyście wzięli pod uwagę ofertę firmy Domega https://domega.pl/ w której znajdziesz szeroki wybór i to stolarki aluminiowej, drewnianej , czy również PCV. Dużym plusem jest również świetna obsługa klienta, możliwość dopasowania ich pod konkretne potrzeby, budżet i oczywiście zajmą się pracami montażowymi aby było to zrobione zgodnie ze sztuką bez żadnych nieszczelności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o myciu okien jesienią? Ostatnio znalazłem ciekawy artykuł, w którym widziałem wzmiankę na temat mycia okien jesienią https://remobudowa.pl/czy-warto-myc-okna-jesienia/ . Jestem ciekaw, czy myjecie okna o tej porze roku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl