Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ogrodzenie panelowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 12:17 pm    Temat postu: Ogrodzenie panelowe Odpowiedz z cytatem

Ogrodzenie panelowe jakie warto kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam nieco grubsze - na 5 mm. Wiele osob wybiera 4 czy 3 mm ale takie ogrodzenia są dość słabe, na 5 mm jest o wiele mocniejsze.

Dodatkowo podmurówka systemowa, która jest tańsza od podmurówki zalewanej betonem.

Skontaktuj sie z firmą Metalurgia, na miejscu powinni Ci dobrać odpowiedni system ogrodzeniowy - na pewno bedziesz z nich zadowolony.
https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/panele-ogrodzeniowe/panele-ogrodzeniowe-1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natomiast jeżeli wybierzecie metalowe ogrodzenia to jako element dekoracyjny fajnie może się sprawdzić grot do ogrodzenia który pozwala cieszyć się wyjątkowych wykonaniem, trwałością i jednocześnie racjonalną ceną. Jak się okazuje można stworzyć piękne i bezpieczne ogrodzenie za racjonalne środki. Pozdrawiam i dacie znać jak u Was wyszło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego ogrodzenia jest bardzo trudny, a przy okazji decyzja ta jest odpowiedzialna. Od tego co wybierzesz będzie zależeć wytrzymałość ogrodzenia i jego praktyczność. Właśnie dlatego warto wybrać mądrze. Mnie bardzo zainteresowało ogrodzenie panelowe, które jest praktyczne i ładne. Na stronie: https://betto.pl/ile-kosztuje-ogrodzenie-panelowe udało mi się znaleźć wpis, z którego można się dowiedzieć ile takie ogrodzenie może kosztować. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sob Lut 12, 2022 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie przęsła są panelowe, a podmurówka i słupki z bloczków betonowych Roma Classic. Wszystko to od Jońca. Firma solidna, na rynku od lat. Moje ogrodzenie jest zdecydowanie wizytówką całej posesji. Jeszcze dokupiłam lampy elewacyjne, podświetlone ma swój dodatkowy urok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramy przesuwne istnieją w dwóch rodzajach: na prowadnicach oraz samonośne. Te pierwsze poruszają się na zamontowanych w podłożu szynach. Drugie są bez prowadnic w podłożu, co eliminuje zagrożenie awarii związanej z oblodzeniem. Koniecznie sprawdźcie ofertę https://metpol-ogrodzenia.pl/produkty/bramy-przesuwne-posesyjne-klasyczne/ Myślę, że was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każdy powinien znaleźć dla siebie indywidualne rozwiązania, które go usatysfakcjonują. Na pewno warto rozważyć ogrodzenie panelowe. Bardzo ciekawe propozycje w korzystnych cenach znajdziecie tutaj https://eurofance.pl/ . Firma posiada spore doświadczenie na rynku, stawiają na dokładność i dbałość o każdy szczegół wykończenia. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Lut 06, 2023 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przyszedł moment na poszukiwania przede wszystkim odpowiedniego ogrodzenia wokół swojego domu to możecie w takim razie zapoznać się z artykułem - https://remont.biz.pl/ogrodzenie/nadszedl-czas-na-postawienie-ogrodzenia-sprawdz-jaki-masz-wybor/ w którym znajdziecie szereg konkretnych podpowiedzi jak to należy zrobić i jednocześnie jaki masz wybór wariantów do wyboru. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że efekt końcowy będzie jak najbardziej zadowalający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl