Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Porządna kosiarka spalinowa oraz narzędzia ogrodowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 8:38 am    Temat postu: Porządna kosiarka spalinowa oraz narzędzia ogrodowe Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałbym zapytać Was gdzie warto zajrzeć jeśli chodzi o poszukiwanie wysokiej jakości kosiarki spalinowej oraz narzędzi ogrodowych? Macie może dla nas jakieś wskazówki, jeśli tak byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź również w tematyce producenta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takim przypadku warto abyś zwrócił uwagę na ofertę https://www.ewimax.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w zakresie kosiarek, traktorków oraz oczywiście narzędzi potrzebnych do ogrodu w dobrych cenach i od sprawdzonych producentów jak m.in HECHT, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrPil napisał:
Myślę, że w takim przypadku warto abyś zwrócił uwagę na ofertę https://www.ewimax.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w zakresie kosiarek, traktorków oraz oczywiście narzędzi potrzebnych do ogrodu w dobrych cenach i od sprawdzonych producentów jak m.in HECHT, pozdrawiam


Także uważam, że warto odwiedzić EwiMax ponieważ można u nich znaleźć szeroki wybór propozycji jeśli chodzi o sprzęt oraz narzędzia ogrodowe. Ja zdecydowałem się na traktorek do koszenia HECHT 5227 który jeszcze udało mi się złapać na niezłej przecenie. Warto sprawdzić, bo wybór jest naprawdę spory Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może sprawdzę sam co tam jeszcze mają i przed wiosną kiedy są lepsze ceny może i coś uda mi się kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to czas na pierwsze poszukiwania Smile Mam nadzieję, że z Wasza pomocą poszukiwania pójdą łatwiej i czekamy na kolejne Wasze wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon na prace w ogrodzie powoli się kończy wiec terazmożna kupić sprzęt sposo taniej. JA no zamówiłam dmuchawe do lisći z ryobu na alegro, za nie całe 270 zł. Mam spory ogród, dużo drzew i co roku grabienie liści mnie wykańcza. Dmuchawą można szybko i bez wysiłku zebrac liscie w jedno miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzędzia są drogie więc dobrą opcją jest ich wypożyczenie. Tutaj http://e-wypozyczalnia.com.pl/ zerknijcie sobie. To bardzo dobra wypożyczalnia narzędzi w Gdyni. Jeśli jesteście z tych stron to polecam, bo mają dobry sprzęt na wynajem za nieduże pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich przydatnych narzędzi jest wiele. By działałby bezproblemowo koniecznie musimy zadbać o ich konserwację. Przydadzą się różnego rodzaju oleje i smary, a także takie jak tu https://zamu.pl/ostrzalki ostrzałki do łańcuchów, wierteł itp. Regularna konserwacja z pewnością przedłuży trwałość narzędzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosiarka, czy też podkaszarka spalinowa to sprzęt, który musi się znaleźć w każdym ogrodzie. Warto zainwestować pieniądze w takie rzeczy bo prac w ogrodzie zawsze jest dużo. W kwestii wyposażenia w narzędzia, domowego warsztatu to też takie rzeczy jak Dłuta stolarskie mogą być bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl