Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wybór narożnika do spania codziennego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 8:33 am    Temat postu: Wybór narożnika do spania codziennego Odpowiedz z cytatem

Na co zwracać uwagę kupując narożnik do codziennego spania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno to, czy po rozłożeniu bardzo czuć łączenia części (?) nie wiem jak to nazwać Wink
Jeśli masz zwierzęta, to także zwrócić uwagę na kolor i materiał (czy jest bardzo "czepliwy") - obecnie mozna dostać narożniki, które mają materiał prosty do czyszczenia.

Wygodna rogówka do spania jest do zamówienia na stronie sklepu Meble Arkadius. Znajdizesz tam dla siebie meble wypoczynkowe, które w nocy mogą służyć za wygodne łożko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

renato



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 175

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to solidny narożnik zamówiłem tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/ internetowo i wam sklep polecam bo mają duży wybór mebli. Nie zapłaciłem za niego wiele, cena adekwatna do jakości więc ja to jestem zadowolony na pewno z niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 223

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podzieliłam salon na mniejszy pokój dzienny i niewielką sypialnię. Nie mogłam się wyspać jakoś na narożniku, może dlatego że po rozłożeniu był on niewielkich rozmiarów. Teraz mam łóżko, w sypialni zmieściły się jeszcze takie szafki nocne https://www.sfmeble.pl/p/szafka-nocna-milano-56x62-cm-czarna . I pokój jest kompletny, nic więcej ani mi ani mężowi już nie jest potrzebne w tym pomieszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bobbud



Dołączył: 11 Sie 2018
Posty: 30

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukaliśmy czegoś naprawde pokaźnego jeśli chodzi o rozmiar, bo salon mamy spory, ale też właśnie z funkcją spania, bo często mamy gości. I znaleźlismy odpowiedni w Ikei. Zamówienie robiłem online, a że był problem z montażem to na szybko zdzwoniłem się z tą firmą https://montiermebli.pl/ i złożyli wszystko w mgnieniu oka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 394

PostWysłany: Czw Lis 17, 2022 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o narożnik i jego wybór to najłatwiej będzie poszukać czegoś w internecie. Wybór jest szeroki, a ceny często bardzo atrakcyjne.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Mar 07, 2023 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli zastanawiacie się nad tym jaki narożnik warto będzie wybrać do swojego wnętrza to polecam zajrzeć do artykułu - https://remont.biz.pl/meble/naroznik-w-ksztalcie-litery-u-rozlozysty-wypoczynek/ w którym będziecie mogli dowiedzieć się na przykład dlaczego warto też mieć na uwadze wariant w kształcie litery U. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że uda Wam się podjąć racjonalną decyzję zakupową do swojego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Czw Mar 09, 2023 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sypialni podstawą jest solidne łóżko. Teraz coraz więcej osób decyduje się na łóżka pojedyncze, bo zajmują one mniej miejsca, a są odpowiednie dla gości. W tym sklepie je kupicie https://martimeble.pl/24-lozka-pojedyncze . Ich meble są modne i wygodne. Charakteru dodaje im metalowa rama, dzięki czemu łóżko pasuje do wnętrz industrialnych, nowoczesnych. Cena też jest w porządku, jakość jest świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli chcecie się dobrze urządzić, ale nie macie pomysłu na projekt, to dobrze jest się zgłosić do profesjonalistów m.in https://meble-mdpf.pl/projektowanie-wnetrz-w-krakowie/ tutaj moglibyście znaleźć coś ciekawego. Czasami warto zaufać doświadczeniu projektantów i odpowiedniej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim sklepie kupowaliście meble do Waszych wnętrz?

Meble systemowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2703

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2023 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej kwestii na pewno super sprawdzi się narożnik z funkcją spania jaki oferuje firma Libro Meble. Oferują nie tylko modne i stylowe wzornictwo ale także niesamowitą wygodę użytkowania. Narożniki jakie posiadają są wygodne i funkcjonalne ponieważ posiadają funkcję rozkładania. Ich meble można znaleźć w wielu sklepach meblowych zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym co świadczy o ich niebywałym doświadczeniu. Dodatkowo możesz wybrać ich kolor z palety pięknych kolorystycznie materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl