Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wentylacja wywiewna/pożarowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 5:12 pm    Temat postu: Wentylacja wywiewna/pożarowa Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy wentylacja wywiewna powinna być w każdym budynku przemysłowym? Zastanawiamy się nad modernizacją obiektu oraz postawieniem sprawny system przeciwpożarowy. Potrzebujemy namiar na specjalistów. Ktoś coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 243

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2021 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj tak na prawdę wiele budynków działa bez tego i tylko szczęscie ich chroni od katastrofy... Moim zdaniem trzeba to mieć i tyle. U nas wentylacja wywiewna spełnia bardzo ważną rolę. Ona musi być projektowana na indywidualne zamówienie, przecież każdy budynek jest inny. Skontaktuj się z firmą D+H Polska. Mega wiedza i doświadczenie z tego zakresu. U nas projektowali wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 978

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wentylacja mechaniczna z rekuperacją będzie działać w pełni sprawnie i wydajnie jedynie wtedy, gdy będzie cechować się konkretnymi parametrami. Jeśli nie wiecie jak podejść do tego tematu, to polecam wam kontakt z https://www.lindab-polska.pl/ To profesjonaliści w swoim fachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1307

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Czw Mar 17, 2022 8:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1470

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej akurat wentylacji u mnie nie ma, ale faktycznie może z czasem i ja się na taką zdecyduję. Nawet niedawno miałem okazję przeczytać, że do samego sterowania to system VRF doskonale się nadaje. Właśnie dlatego ja chcę również u mnie w firmie takie rozwiązanie wdrożyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1563

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że wentylacja jest bardzo ważna w każdym domu czy obiekcie przemysłowym dlatego od razu zachecam Was do sprawdzania oferty firmy https://www.klimainvest.pl/wentylacja-all z wieloletnim doświadczeniem. Wydaje mi się, że znajdziecie tutaj coś dla siebie. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2154

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie, jeśli mowa o wentylacji, to ja konkretnie polecam wejść Wam na stronę https://www.klima-hurt.pl/systemy-wentylacji/ . Znajdziecie tutaj informacje, wszystkie produkty, profesjonalne doradztwo i wiele, wiele innych. Myślę, że jak najbardziej warto skorzystać, sprawdzać i z pewnością uda się Wam skorzystać z najlepszych rozwiązań. Moim zdaniem to profesjonalna hurtownia, która cieszy się dobrymi opiniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2784

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie systemu przeciwpożarowego to jakby ktoś z Was szukał firmy oferującej usługi zabezpieczenia przeciwpożarowego to ze swojej strony polecić mogę https://allfire.pl/. To producent precyzyjnych i skutecznych systemów przeciwpożarowych. Oferują swoje usługi na terenie całego kraju. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1470

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie trzeba nikomu mówić jak właśnie sama wentylacja jest ważna i ja jestem zdania, że dość istotną kwestią jest również to aby wiedzieć kiedy i jak czyścić wentylację. Ogólnie moim zdaniem do takich prac świetnie sprawdza się firma https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-poznan/ której na pewno warto zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 433

PostWysłany: Czw Mar 28, 2024 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście zainteresowani taką usługą, jak instalacja wentylacji gdańsk , to uważam, że powinniście zerknąć na sprawdzone firmy, które po pierwsze zajmą się zaprojektowaniem takiej wentylacji, a po drugie wykonają cały montaż. Myślę, że profesjonalnych firm z doświadczeniem nie brakuje. Trzeba się tylko rozeznać w kosztach oraz wolnych terminach, bo w tej kwestii w wielu firmach to naprawdę różnie bywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl