Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Walntynki - co dla kobiety

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 3:38 pm    Temat postu: Walntynki - co dla kobiety Odpowiedz z cytatem

Jaki prezent będzie najlepszy dla kobiety z okazji Walentynek? Podpowiedzcie co wy kupujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli twoja żona lubi słodycze to na pewno spodoba jej się ten prezent tu https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Szampan-z-Truskawkami/8992 W eleganckim koszu znajdują sie słodycze o różnych smakach, a też butelka dobrego szampana. Ja bym się na taki walentynkowy prezent nie pogniewała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku mój mężczyzna mnie zaskoczył. Na walentynki od kilku lat dostawałam to samo. Ogromny bukiet róż i czekoladki. W tym roku postanowił się postarać, bo podarował mi perfumy Calvin Klein Eternity. Cieszę się, bo wybór zajął mu więcej niż 5 minut Wink Z zapachem trafił wręcz idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, trzeba będzie kupić jakieś prezenty na walentynki. Co o prezentu dla kobiety to może biżuteria, jakiś pakiet spa masaż, kosmetyki? Kwiaty są też zawsze dobrym pomysłem niezależnie od okazji w sumie. Porozglądajcie się w internecie, myślę, że inspiracji tu nie brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto poszukać jakiejś fajnej biżuterii. Jej wybór na rynku jest obecnie naprawdę ogromny. Mnie bardzo podoba się biżuteria ręcznie robinia. Bardzo lubię rzeczy inne, unikatowe i ponadczasowe. Taką właśnie biżuterię można znaleźć na przykład tutaj https://beezoo.pl/blog/jak-dbac-o-bizuterie-5-sposobow-n53 , Co prawda sam link dotyczy poradnika który mnie interesował, jednak jak zajrzysz to przekonasz się, że wybór jest interesujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent na Walentynki powinien zapadać w serce Smile powinien się kobiecie kojarzyć z czymś miłym. Weźmy takie nowe luksusowe perfumy https://kineticperfumes.com/pl/discovery-set-2/ Już zawsze używając ich będzie się Waszej wybrance kojarzyło z Wami i Walentynkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku prezentu dla kobiety sprawdzi się na pewno biżuteria i nie ma co ukrywać, ale kobiety uwielbiają ją dostawać. Na stronie https://elori.pl/bransoletki/ można znaleźć ładne i tanie bransoletki ze stali chirurgicznej, nawet do kwoty 50 złotych coś wybierzecie. Ja u nich kupiłam wcześniej naszyjnik i jest naprawdę wysokiej jakości - polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że większośc osób stawia na biżuterię dlatego ja w tym roku kupiłem mojej partnerce naszyjnik z krzyżykiem złoty 585 na giouno.com i bardzo się cieszę, bo po pierwsze była zadowolona, a po drugie wiem jak bardzo lubi biżuterię więc ten prezent po prostu musiał się udać. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2298

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku zdecydowałem się na skorzystanie z oferty firmy producent waty cukrowej , ponieważ uważam, że jest to doskonałe rozwiązanie na niewielki prezent lub przekąskę na wszelkiego rodzaju eventy. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

tomekskoczek



Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co byście kupili na podarunek dla małżonki? Poszukuję czegoś wystrzałowego oraz z humorem, lecz też przydatnego. Co wy wręczacie swoim ukochanym bądź też co pragnęłybyście dostać? Od razu powiem, iż to podarek na rocznicę ślubu. Podsyłajcie linki, na pewno coś wybiorę! A może wybrac coś z bielizny Ekskluzywna.pl/ dla niej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2641

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każda kobieta uwielbia błyskotki więc idealnym prezentem mogły by być złote kolczyki. Tutaj: https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-kolczyki_Wiszace-dlugie-362.html znajdziesz piękne wiszące złote kolczyki. Ja bym osobiście była zachwycona z takiego prezentu, do tego jeszcze bym dorzuciła czekoladki i bukiet róż. Taki zestaw każdą kobietę rozczuli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl