Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Dobry zegarek, gdzie szukać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

banksy



Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 1:42 pm    Temat postu: Dobry zegarek, gdzie szukać? Odpowiedz z cytatem

Przez lata nie miało to dla mnie większego znaczenia i zadowalały mnie różne budżetowe właściwe wyroby, ale po kolejnym szybkim zużyciu się paska kosztującego ćwierć całego zegarka mam dość. Może swoje kosztować, byle był na lata. Na razie moją uwagę zwrócił jeden fajny sklep https://bovem.com.pl/firm-pol-1308137276-Adriatica.html, macie jakieś swoje propozycje?

Ostatnio zmieniony przez banksy dnia Wto Gru 17, 2019 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz też można świetne propozycje dla tych młodszych znaleźć. Tak jak taki smartwatch gps dla dziecka . Kiedyś takich to nie było, tylko tradycyjne zegarki. A taki to ma gps, wifi, telefon, aparat. Sama myślę, żeby córce taki sprawić może nawet i pod choinkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podczas wyboru zegarka trzeba przede wszystkim kierować się jego jakością wykonania. Nie ma co kupować tanich zegarków, które mogą się szybko zniszczyć. Wiele lat nieprzerwanej i bezawaryjnej pracy na pewno zapewnią wam zegarki vostok i w tej marce polecam wam szukać czegoś dla siebie. Na prawdę warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

anulka30



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 23

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dobrego zegarka to zerknij na propozycje na https://www.zegarek.net . Jak dla mnie zawsze tam znajduje wiele ciekawych modeli zegarków w różnych cenach. Lubię mieć w czym wybierać, a tam właśnie taki wybór duży jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pomożecie mi troche w temacie garmin rolki jako aktywność czyli w skrócie jak zainstalować aplikację monitorująca jazdę na rolkach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zajrzycie do pierwszego lepszego sklepu z zegarkami, najlepiej w sumie online, to zobaczycie jak ogromny jest wybór. Myślę, że spokojnie można znaleźć coś odpowiedniego dla każdego. Nawet są bardzo ładne smartwatche i ja za takim się rozglądam. Po głowie chodzi mi też Motus Color, wydaje się być całkiem spoko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl