Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Zakup mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja byłem niedawno w jeszcze innej opcji, gdyż mi zależało na dość szybkim i sprawnym procesie sprzedaży mojego mieszkania. Właśnie dlatego po prostu odezwałem się doi biura https://bnonline.pl/ które moim zdaniem zrobiło rzecz niemożliwą. Moje mieszkanie zostało sprzedane w kilka dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

luk83



Dołączył: 20 Paź 2019
Posty: 127

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam przez internet regały do mojego garażu tutaj https://www.e-regaly.pl/. Regały magazynowe stanowią podstawowe wyposażenie, gdyż to właśnie dzięki nim, można w pełni wykorzystać potencjał pomieszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jesteśmy świeżo po zakupie mieszkania na osiedlu Apartamenty Karolinki w Gliwicach, fajnie że udało nam się kupić mieszkanie w tak atrakcyjne okolicy z dogodną komunikacją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Sie 04, 2021 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mieszkania, to bardzo poważna inwestycja, którą warto dobrze przemyśleć. Jeżeli szukacie czegoś w mniejszych miastach, to od siebie mogę podpowiedzieć, ze ciekawe działki Łowicz można znaleźć na stronie lowiczanin.info. Zajrzyjcie sobie tam w wolnej chwili, a na pewno nie pożałujecie. Ceny są naprawdę atrakcyjne, biorąc pod uwagę aktualnie panujące realia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Sie 14, 2021 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mieszkania to bardzo ważna decyzja w życiu, na kilka lub wiele lat. Dlatego też wybierając musimy robić to rozsądnie i z głową. Patrzeć na wiele aspektów sprawy, jak chocby lokalizacja, czy wokół są tereny zielone, czy blisko jest przedszkole, szkoła, przychodnia. Czy przystanek autobusowy jest w bliskiej okolicy i czy dojedziemy autobusem do centrum? Brak tego wszystkiego w dłuzszej perspektywie staje się męczący. Dlatego też wybierajmy od deweloperów takich jak Profbud, którzy nie dość, że budują w Warszawie i Łodzi, to jeszcze wybierają takie lokalizacje, aby było wszystkim wygodnie i dogodnie. Ich mieszkania można obejrzeć na stronie profbud.info. Tak samo jak inwestycje, które jeszcze nie powstały, są w projektach czy aktualnie się budują. Jak człowiek jest już starszy, to nie ma takich wymagań, ale jak się jest młodym, ma się dzieci, trzeba dbać, by w przyszłości nie mieć w związku z lokalizacją zbyt dużo trudności i niedogodności. Szkoła musi być blisko, lub mieć dobry do niej dojazd. Nie każdy z nas będzie miał możliwość dowożenia każdego dnia dziecka do szkoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że teraz jest sporo ciekawych ofert na rynku. Sami poszukujemy i bierzemy pod uwagę również inwestycję tylko konkretniej mają to być panele fotowoltaiczne kraków cennik nie wygląda źle, firm też jest sporo które się tym zajmują więc myślę, że nie będzie problemu z wyborem. Czy wy inwestowaliście w fotowoltaikę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to poważna inwestycja, przeważnie nawet na całe życie. Trzeba wiedzieć gdzie chcemy zamieszkać i jakie chcemy kupić mieszkanie. Nam bardzo zależało na mieszkaniu na ślasku. Bardzo dobra propozycje przedstawiło nam biuro nieruchomości cn-kaczmarek.pl Dzięki nim bardzo szybko mogliśmy zamieszakć w własnym M. Co ważne transakcje tego biura są ubezpieczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie zakup mieszkania to zobaczcie na stronę https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-bronowice-krakow/ tutaj na stronie znajdziecie nowe mieszkania o wysokim standardzie w Bronowicach. To bezpieczna i spokojna okolica a jednocześnie pełna życia i możliwości okolica. Sprawdźcie na stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujesz zakup mieszkania to masz na pewno świadomość, że to nie mała inwestycja, więc lepiej skorzystać z pomocy agencji lub biura nieruchomości. Tacy specjaliści po prostu lepiej znają rynek i sprawniej znajdą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Ja korzystałem z usług biura https://www.maxon.pl/ i mogę ich szczerze polecić, sprawdź sam ofertę na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mieszkania w obecnych czasach w dobrych lokalizacjach graniczy z cudem bo wszystko się wyprzedaje na pniu. Jeżeli poszukujesz nieruchomości w Krakowie to skorzystaj z pomocy agencji https://www.ap7.pl/pl/finanse/doradca-finansowy-krakow-oferta/182 mają nie tylko bogatą ofertę mieszkań ale i pełne wsparcie w tym finansowe. W jednym miejscu załatwisz kredyt oraz resztę formalności co skraca czas transakcji a więc jest na rękę tobie jak i sprzedającemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy już mieszkanie i co dalej, ktoś musi zająć się rozliczeniami, umowami z dostawami mediów. Jeśli jest to nowy blok i nie ma jeszcze zawiązanej wspólnoty to polecam - https://zarzadzamy.eu/zarzadzanie-wspolnotami-mieszkaniowymi-poznan/ . Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Poznaniu, to codzienność tej firmy, ma w tym doświadczenie, umie ustawiać priorytety i odpowiednio zajmować się np. sprawami rozliczeń i księgowością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zastanawiacie się gdzie kupicie nowoczesne, oryginalne oraz bardzo trwałe płytki ceramiczne idealne do wykończenia ścian i podłóg, to polecam ofertę sklepu Eurołazienki Smile
Znajdziecie tam bardzo duży wybór płytek włoskich oraz hiszpańskich producentów Smile
Sprawdźice sami ofertę - płytki łazienkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie teraz sprawdzam, jakie są ładne, duże domy na sprzedaż w łowiczu dostępne. Z początku myślałam nad budową, ale sprawdziłam sobie różne oferty i naprawdę są tak śliczne domu gotowe do zakupu, że nie ma to sensu. Wolę kupić coś gotowego i już zacząć mieszkać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Lip 13, 2022 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero co odebrałem swoje wymarzone mieszkanie, ale niestety, obecnie jestem w trudnej sytuacji finansowej i muszę je sprzedać. Nie mam pojęcia jak wycenić takie mieszkanie, aby na nim nie stracić i chyba będę musiał skorzystać z pomocy specjalistów https://wycena123.pl/operat-szacunkowy/wycena-nieruchomosci-grodzisk-mazowiecki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu wspominał o zamieszkaniu na Śląsku, znam fajne osiedle Atal Sky +, wiem że jest wyjątkowo atrakcyjne bo to nowoczesny kompleks na którym będzie wszystko co niezbędne, jeśli chodzi o wypoczynek a na miejscu będą nie tylko mieszkania ale też apartamenty inwestycyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl