Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Hodowanie stewii w ogrodzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Częste problemy w ogrodzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

paluszek



Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 43

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 9:59 am    Temat postu: Hodowanie stewii w ogrodzie Odpowiedz z cytatem

Witam! Zastanawiam się nad wysianiem nasion stewii w ogrodzie. Planuję całkowicie zrezygnować z cukru w swojej diecie, a kupowanie stewii w sklepach spożywczych to niemały wydatek Sad Znalazłam tutaj nasiona stewii: [url]sklepdlaogrodu.pl/pl/c/Nasiona-warzyw-i-ziol/2281683/3[/url]
Uprawialiście kiedyś tę roślinę? Jakieś wskazówki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 3:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera to nie mam pojęcia na ile takie rośliny się przyjmują w ogrodzie. Nigdy nie siałam, nie uprawiałam. Ale z cukru też nie korzystam od dawna także inicjatywa na pewno super by mieć w ogrodzie własne słodzidło. Ja się skupiam bardziej na roślinności ozdobnej, na https://florexpol.eu/trawy-ozdobne/7221-trawa-pampasowa-rozowa.html zamówiłam taką trawę ozdobną i dzięki niej ogród wreszcie nabrał takiego wyrazu jakiego mi brakowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o uprawy roślin to przede wszystkim trzeba mieć dobre materiały siewne. Skoro mamy na forum osoby dbające o rośliny to polecam sklep https://superplony.pl/pl/c/Nasiona-rzepaku/20 znajdziecie tutaj sporo fajnych i dobrej jakosci nasion. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Częste problemy w ogrodzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl