Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Poszukiwany chirurg stomatolog - Krakow
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 5:01 pm    Temat postu: Poszukiwany chirurg stomatolog - Krakow Odpowiedz z cytatem

Hejka,
potrzebuje wstawic implant zeba, ale najpierw rwanie;/, moze ktos z Was ma namiary na dobrego dentyste z Krakowa? Najlepiej z 'ludzkimi' terminami, a nie za pol roku;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, jeśli masz zęba do rwania to faktycznie potrzebny jest chirurg stomatolog kraków . Jak chcesz szybko i bezbolesnie wyrwać ząb to polecam wybrac sie do doktor Świątkowskiej na podgórze. To świetna dentystka, leczymy się u niej całą rodziną. U niej możesz liczyc na bezbolesny zabieg i miłą atmosferę. To konkretna babka ale też taka "ludzka" - nie ma powodów żeby się jej bać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

heniutek



Dołączył: 03 Cze 2018
Posty: 53

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 4:44 pm    Temat postu: protetyka Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić dentystę trochę km dalej. Kierunek Wrocław zobacz tutaj. Dojeżdżam ponad 100km ale jestem mega zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pleks



Dołączył: 12 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarze, którzy są dobrze mają zaklepane terminy. Niestety tak już jest. Ci mniej popularni, mają niewielu pacjentów, więc mają wolne terminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

grubby33



Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do swojego specjalisty dojeżdżam co prawda ponad 50km ale warto. Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza robi naprawdę dobrą robotę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobry specjalista to warto i 100 km dojechać. W Bydgoszczy jest taki gabinet stomatologiczny https://cenker.pl/oferta/chirurgia/ z bardzo dobrą opieką chirurgiczną. Zajmują się naprawdę trudnymi przypadkami. Usunięcie ósemki to dla nich bułka z masłem. I o dziwo cenowo przystępni. Był taki czas, kiedy chirurga stomatologa szukałam około dwóch tygodni, nikt nie chciał zająć sie moją bolącą ósemką. Warto więc mieć namiar na dobrego chirurga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

TaToPL



Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wujek jest tym, kogo szukasz. Zaraz z nim porozmawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

boddekk



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 49

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będę dopiero wstawiać implanty. Jestem umówiona na zabieg do klik - implanty cieszyn. Już u niego byłam na konsultacji, a wcześniej chodziłam do tego gabinetu na leczenie, więc wiem, że mogę się spodziewać najlepszej opieki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie największy problem będzie nie tyle co z samymi zębami, co z ich brakami. I dlatego muszę się rozejrzeć za tym, gdzie implanty lublin można na przykład zakładać. Bo jednak nie wyobrażam sobie mieć z przodu takich pustek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to dobry stomatolog łęczna . Mnie oczywiście dawno żaden nie widział, ale od nowego roku mam zamiar poleczyć zęby, bo jednak ważne jest dla mnie, by mój uśmiech nie odpychał, a był naprawdę fajny. Może uda mi się naprawdę kogoś dobrego i odpowiedzialnego do leczenia dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tu też ktoś z Warszawy? Na pewno macie już swoich sprawdzonych dentystów, ale też warto zerknąć sobie na https://dentistica.pl Znajdziecie tu kompleksową pomoc stomatologiczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno mi jest wypowiadać za wszystkich, ale prawda jest taka, że implanty to ważna sprawa, ponieważ możemy w ten sposób i podnieść status swojego życia, ale także i lepiej się czuć. W końcu piękny uśmiech jest ważny. A dla mnie wydaje się, że i takie https://implantyzebowegdansk.pl/all-on-6-cena/ pomoce wam pomogą się zdecydować na dane działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście to aby znaleźć dobrego specjalistę to jest niezwykle ważna sprawa i muszę przyznać, że ja również przymierzam się do wstawienia implantów. Nawet już się dowiadywałem, że przede wszystkim w klinice warszawa.focusclinic.pl mają doskonałe rekomendacje do tego typu działań z uzębieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji takiego tematu to ja mam pytanie odnośnie oferty https://www.zbadajpluca.pl/jak-wybrac-bezpieczne-i-precyzyjne-ostrza-chirurgiczne/ jest to sklep warty uwagi? Oceny w internecie są bardzo dobre więc do swojego gabinetu chciałbym zrobić zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, musze usunąć ósemki,na których stworzyła się dość uciazliwa prochnica. Podobno to dosyc częste zjawisko. Co sądzicie o tym https://frankowski.pl/aktualnosci/prochnica-zebow-przyczyny-objawy-i-leczenie/ ? Z checią poznam wasze opinie,pozdrawiam serdecznie. Dbajcie o zęby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl