Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
W oranżerii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Arrogantx



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:08 am    Temat postu: W oranżerii Odpowiedz z cytatem

Hej!
Zbliża się pełnia sezonu wiosennego, ale to nie znaczy że możemy sobie pozwolić na zaniedbywanie ogrodów zimowych Razz Mam taki pomysł, żeby w swojej oranżerii położyć dywan - ale nie taki pierwszy lepszy, tylko wełniany kobierzec z przepięknymi wzorami. W Dywilanie https://www.dywany.dywilan.pl/ można sobie nawet samodzielnie zaprojektować wymarzony dywan - i tak zamierzam zrobić.
Jak myślicie, sprawdzi się??? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

impresor



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 41

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz dywanu, to poszukaj ciekawego modelu w sklepie TopWorld - http://www.topworld.pl/produkty/kolorystyka/dywany-turkusowe,2,37532 maja tu bardzo duży wybór świetnych modeli, wiec z pewnością znajdziesz taki dywan, który będzie pasował do twojego wnętrza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakim stylu najczęściej aranżowane są teraz mieszkania? Pytam, bo znalazłem dywan pastelowy w pasy w dość dobrej cenie tylko nie do konca jestem pewien czy jest to modne na ten moment czy niekoniecznie jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl