Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Idealne paznokcie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

RepulsiveTaito



Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 9:25 am    Temat postu: Idealne paznokcie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, szybkie pytanie do fanatyczek paznokci, czy syrenka nadal jest w modzie https://www.pieknepaznokcie.eu/?pl_efekt-syrenki-indigo,134? Robię paznokcie w domu, głównie sobie i rodzinie ale zastanawiam się też nad postrzeżeniem działalności i dodatkowych inwestycjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bardzo interesują Cię paznokcie to zerknij na tę markę https://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Wybór jest ogromny. Ja mam zawsze problem z decyzją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wiele schorzeń związanych z paznokciami rozwiązaniem może być dermatolog Ebląg- w tym mieście jest swietny specjalista. Ja kiedyś miałam bardzo słabe paznokcie a wystarczyło uzupełnić niedobory witaminowe i jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

harry



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to sie zgodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

simona



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 27

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii paznokci zdania sa jak zwykle podzielone miedzy kobiety lubiace klasyczne lakiery, a te wolace bardziej nowoczesne rozwiazania jak hybrydy. Ja zaliczam sie do tej drugiej grupy z prostego powodu - zalezy mi bardzo na czasie, a hybrydy wytrzymuja o wieleee dluzej. Moja znajoma poszla o krok dalej i postanowila sobie kupic caly osprzet do ich robienia .. w tym takze lampe oraz frezarke. Podziwiam ja za szczere checi i pasje Smile Z produktow jakie mozna znalezc na rynku najlepsze zele budujace ma w swojej ofercie Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,zele-budujace.html To bardzo wazny element na ktorym jest przeciez zbudowana reszta paznokcia. Nie warto na tym oszczedzac bo moze nam sie to odbic problemamy ze stabilnoscia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem teraz najlepiej sprawdza się manicure hybrydowy. Najdłużej trzyma się na paznokciach no i super wygląda. A jak masz lampę UV czy LED do paznokci to możesz w prosty sposób sama nakładać i zmywać hybrydy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neonail lakiery ja zawsze kupuje lakiery z tej strony. Polecam bardzo spójrzcie na ich ofertę bo mają naprawdę super okazje. Te lakiery są bardzo trwałe. Polecam niezmiernie bo wybór kolorów jest obszerny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest manicure japoński lub biologiczny na paznokcie. To są tak dobre zabiegi pielęgnacyjne dla paznokci, że naprawdę warto z nich skorzystać. W ten sposób możecie odżywić niesamowicie pazurki, nadać im estetycznego, naturalnego wyglądu. Tutaj https://www.estelium.pl/manicure znalazłam super gabinet urody, który wykonuje takie zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

donka



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 165

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie też o tym aby od czasu do czasu na wasze paznokcie nałożyć odżywkę tak aby umożliwić im regenerację po hybrydzie czy malowaniu lakierem. Tutaj https://eveline.pl/paznokcie/pielegnacja-paznokci/odzywki-do-paznokci możecie takie odżywki zamówić, dobrej jakości i wydajne, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie akcesoria są potrzebne do stylizacji paznokci metodą żelową. Chciał bym kupic żonie w prezencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup żonie pędzle do żelu Najlepsze są pędzle do żelu marki Indigo. Ja w swojej pracy najczęściej wykorzystuję pędzle płaskie o kształcie tzw. kocich języczków bądź prostopadle ścięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli stylizujecie paznokcie i szukacie dobrego sklepu internetowego ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, to koniecznie zerknijcie sobie na ofertę firmy dobremani.pl. Udało mi się tam znaleźć marmolady indigo w bardzo dobrej cenie. Moim zdaniem to świetny sklep, gdzie zakupicie naprawdę wszystko od A do Z dla paznokci Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze jest idealnie, bo często pojawią się takie problemy, jak wzrastanie się paznokcia. Które niestety uniemożliwia normalnie funkcjonowanie, wówczas do leczenia się zdecydowanie sprawdzą klamry do paznokci , które nakierowują płytkę na rozwój we właściwym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no nie tak łatwo samej zadbać o idealny wygląd paznokci. Dlatego też jeśli chodzi o mnie to ja zdecydowanie wybieram wizytę u kosmetyczki. I tak zaczęłam zastanawiać się czy znacie może namiary na paznokcie sosnowiec ? Bo tutaj mieszkam od niedawna i jeszcze nie zdążyłam znaleźć dobrego i polecanego salonu kosmetycznego. Także mam nadzieję, że Wy mi coś podpowiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl