Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Domowe naprawy samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

hetele



Dołączył: 27 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 7:42 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

siemka witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kamilrzepinski



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo przydatnych informacji w temacie napraw (np. o regeneracji skrzyni biegów) można znaleźć tutaj: https://www.ceramizer.pl/naprawa-skrzyni-biegow-na-czym-polega-jak-jej-uniknac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób które mają w swoim samochodzie instalację gazową apeluje żeby terminowo sprawdzali jego sprawność. Zapoznajcie się z tym sklepem reduktor tomasetto mają bardzo szeroki wybór filtrów, cewek i innych sprzętów przydatnych przy gazie w samochodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak człowiek się na czymś zna to owszem można próbować na własną rękę naprawiać samochód. Chociaż ile można naprawiać auto, jak co chwilę się psuje? Czasami lepiej sobie wszystko przemyśleć i zastanowić się czy nie lepiej sprzedać swój pojazd, dołożyć do uzyskanej kwoty pieniądze i kupić coś nowszego... Możecie sobie sprawdzić ogłoszenia motoryzacja na clixs.pl czy innych stronach. Znajdziecie tam wiele ofert, które mogą was zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 973

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry kompresor do warsztatu samochodowego powinien być dostosowany do specyfiki pracy i charakteru wykonywanych czynności. Inne urządzenie będzie potrzebne w zakładzie wulkanizacyjnym, a inne w firmie lakierniczej. Jeśli chcecie kupić dobrej jakości sprężarkę, to polecam wam ofertę Aerzen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam ostatnio stłuczkę, ale na szczęście sama nie muszę przejmować się naprawą samochodu, bo zajmą się tym fachowcy. Dobrze, że ubezpieczałam się przez https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod bo dzięki temu wszystko można łatwiej i szybciej załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod kątem opłaty za majstra, to ja mam darmowe naprawy samochodowe, mąż mechanik, to nie ma z tym problemu. Ale takie https://2407.pl/suzuki-cars części to ja normalnie kupuję, nie ma to tamto. Co prawda muszę czasem zaufać mojemu ukochanemu, ale to w sumie nie jest takie złe, bo wiem, że on wybiera te najlepsze opcje. Nic nie kupuje słabego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie, nie.... Wiecie, jak to może się skończyć? Naprawą samochodu, niech się zajmuje fachowiec. Przecież macie portal ogłoszeniowy clixs.pl i tam macie każde ogłoszenie za darmo. Możecie z niego korzystać bez ograniczeń. Na pewno znajdziecie fachowca na miarę waszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu musiałam wezwać wulkanizatora do uszkodzonej opony. Tego raczej nie da się naprawić domowymi sposobami. Na szczęście w niedalekiej odległości natrafiłam na firmę https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-sosnowiec-24-h/ , która świadczy usługi mobilnej wulkanizacji, czyli z dojazdem pod wskazany przez klienta adres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas podróży nad morze w naszym samochodzie urwała się rura wydechowa, prawdopodobnie puścił spaw, a było to na autostradzie, więc do jakiegokolwiek mechanika było daleko. Jazda z ciągnięciem rury po drodze była bezsensowna, a pomoc drogowa to nie lada wydatek. Na szczęście znalazła się w schowku trytytka, mąż podwiązał rurę i na dojazd do mechanika wystarczyło by rura nie spadła. Warto mieć takie rzeczy przy sobie bo są strasznie przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 973

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem dmuchawy rotacyjnej. Ma ona szereg zastosowań, również w motoryzacji. Udało mi się znaleźć w sieci ofertę firmy https://www.aerzen.com/pl.html Czy ktoś z was, miał okazję z niej skorzystać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sam dla siebie naprawiamy samochód to wart o w swoim przydomowym warsztacie posiadać tester lakieru. Poczytajcie artykuł na stronie https://ias24.eu/aktualnosci,jaki-tester-diagnostyczny-wybrac,25137.html który mówi nam o tym jakie funkcje ma taki tester i jaki powinniśmy zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były mi ostatnio potrzebne jakościowe opony. Postanowiłem zakupić Opony zimowe 205/60 R16 na sezon zimowy. Udało mi się znaleźć fantastyczną ofertę cenową na portalu Ceneo. Jak dla mnie, to bardzo się opłaca użytkowanie tego portalu, bo można znaleźć świetne ceny i bardzo szeroki wachlarz ofertowy. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domowych warunkach niektóre usterki można naprawić, ale po instalację LPG w aucie to już do firmy https://autogaz-ascar.pl/ się zgłosiłem bo dużo przyjaciół mi ich polecało i faktycznie - szybko, tanio i profesjonalnie się tym zajęli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

simona



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to nie jestem przekonana do naprawiania samochodu we własnym zakresie. No może jeśli mówimy o czymś prostym typu wymiana akumulatora czy wkręcenie nowej żarówki. Przy kwestiach bardziej mechanicznych gdzie trzeba coś odkręcić i dobrze przykręcić, potrzeba już dużo doświadczenia i odpowiednich narzędzi. A są jeszcze naprawy jakich zupełnie się nie podejmiemy bez odpowiedniej wiedzy, przykładowo wymiana rozrządu. Nie ma się co stresować bo zawsze możemy skorzystać z usług profesjonalnych warsztatów takich jak Motrio - https://www.motrio.pl/serwisy/rozrzad Będziemy mieć gwarancję dobrze wykonanej pracy i satysfakcję z idealnie pracującego silnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl