Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
DACH
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was planuje remont dachu, to róbcie wszystko z głową. Często wymiany wymaga nie tylko pokrycie, ale także więźba dachowa. Wtedy będziecie potrzebować projektu nowej konstrukcji. Polecam wam w takiej sytuacji zdecydować się na dach z prefabrykatów. Zarówno projekt, jak i samą konstrukcję wykona wam firma Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Oni od lat zajmują się właśnie dachami w technologii MiTek. Warto sobie poczytać o tego typu dachach bo teraz to najlepsze rozwiązanie jeśli chcesz mieć solidny dach na lata, zrobiony przez sprawdzona, solidną ekipę z doświadczeniem i wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie na dachu postawiłem na łupek ze strony https://lupekdachowy.com/. Polecam jeśli zależy wam na wysokiej jakości dachu - w dobrej cenie Wink
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Nie Lis 08, 2020 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście postawiłem na dachówkę ceramiczną Rubin 13V i powiem Ci, że pod względem przygotowanej oferty to Braas zdecydowanie wygrywa pod względem estetyki, trwałości oraz zabezpieczeń angobą, glazurą bądź w dachówce cementowej podwójną powłoką akrylową Lumino.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja całe szczęście nie muszę obawiać się o trwałość i jakość przez kilkadziesiat lat, ponieważ dachówka betonowa od Braas wyróżnia się niską porowatością, estetycznym wyglądem i do tego jest dobrze zabezpieczona przed zabrudzeniami i porastaniem. A jej trwałość szacowana jest aż na 100 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 4:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też niedawno remontowałem dach i zdecydowałem się na pomoc firmy Binder Projekt - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/, która wykonała projekt i zamontowała nam dach z prefabrykatów. Bardzo porządna firma, doświadczeni pracownicy. Wszystko poszło poszła sprawnie i szybko - a na tym nam szczególnie zależało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl