Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
lloyd buty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Noisyz



Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 6:25 pm    Temat postu: lloyd buty Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli szukacie fajnie zmodyfikowanych butów takich jak np. lloyd buty to na tej stronie możecie znaleźć bardzo dużo fajnych wzorów na butach są w fajnej cenie. Na stronie są nie tylko buty do kupienia ale też koszule, koszulki itd. Wszystko ma oryginalne wzory, ogólnie fajnie to wygląda nie wiem jak z jakością bo dopiero zamówiłem dam znać jak przyjdzie przesyłka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe wzory - faktycznie.
Jest się czym zainteresować!

__________________
https://www.opussoft.com.pl/czym-jest-ocp-przewoznika/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie słyszałam o takich butach, ale ja zdecydowanie stawiam na wygodę. Lubię też poznawać nowe marki. Niedawno trafiłam na markę Vieja. Znalazłam ją w tym sklepie https://panpablo.pl/firm-pol-1582206686-Veja.html . Ich buty są modne, wygodne i całkiem niedrogie. Poza tym producent dba o środowisko, więc warto wspierać takie firmy. Ceny też są w porządku, więc warto skorzystać z oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl