Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
peeling chemiczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Saonji



Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 5:29 pm    Temat postu: peeling chemiczny Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli szukacie dobrego artykułu o [url=https://www.klinikazakrzewscy.pl/oferta/kosmetologia/peelingi-chemiczne]peelingi chemiczne katowice] czyli w skrócie jest procedurą stosowaną w celu poprawy kondycji skóry poprzez kontrolowane usuwanie warstwy rogowej. Celem zabiegu jest zmiana wyglądu skóry, pobudzenie procesu regeneracji, wzrostu i stymulacja tworzenia nowych komórek naskórka. Na stronie jest wiele innych artykułów o bardzo różnych rzeczach np. takich jak v laser. Bardzo gorąco polecam zapoznać się z tymi artykułami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1563

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii peelingów to ostatnio chciałem się dowiedzieć jak działa i czym jest dlatego szeprałem po internecie w poszukiwaniu takich artykułów jak https://www.zyciena100procent.pl/peeling-cukrowy-jak-go-zrobic-i-jak-stosowac-aby-osiagnac-najlepsze-efekty/ i co nieco sie dowiedziałem. Niby fajne efekty są po stosowaniu takiego peelingu czy faktycznie tak to wygląda jak tutaj opisują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Pią Paź 14, 2022 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Colibri https://www.colibriclinic.net/ to najlepsza klinika medycyny estetycznej w jakiej byłam. Poleciła mi to miejsca przyjaciółka, która ma spore problemy z cerą. Ja od czasu do czasu chodzę tam na peeling medyczny. Jakbyście miały jakieś pytania, to chętnie odpowiem. Na stronce znajdziecie pełną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2276

PostWysłany: Nie Cze 25, 2023 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonej kliniki okulistycznej w Krakowie, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę kliniki Voigt, która specjalizuje się m.in. Likwidacja stożka rogówki Kraków .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl