Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ile kosztuje wykończenie mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 8:35 am    Temat postu: Ile kosztuje wykończenie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Zakupiłam mieszkanie deweloperskie i szykuję się do remontu.

Ile może kosztować wykończenie za m2?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czy sami będziecie robić czy fachowiec i jakie materiały plus meble rtv agd ja liczyłam 10 tyś. Za pomieszczenie wiadomo jedno wyjdzie mniej inne więcej najgorzej z kuchnią i łazienką.
https://homly.to/artykuly/ile-kosztuje-wykonczenie-mieszkania

Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest więcej informacji w tematyce wykończeń. Może Cię to zaciekawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną oferte hurtowni materiałów tapicerskich. Korzystałem z niej wielokrotnie, ponieważ mają bardzo dobre ceny, a ostatnio zamówiłem materiał wodoszczelny na taras .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy na pewno co w takim mieszkaniu chce się mieć. Jeśli kupi się używane meble mazowieckie to na pewno będzie o wiele taniej. Ja sama w ten sposób kupiłam sobie stół i krzesła. O kilkaset złotych taniej jak komplet nowy ze sklepu. A po lekkiej naprawia, wyczyszczeniu wcale nie widać, że ktoś przede mną już ich używał. Dlatego jak najbardziej się opłaca moim zdaniem chociaż szukać, przeglądać ogłoszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bobbud



Dołączył: 11 Sie 2018
Posty: 30

PostWysłany: Sob Paź 16, 2021 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Trudno tak jednoznacznie oszacować, bo wszystko zalezy od Twoich wyborów. Dlatego warto postawić i proste rozwiązania meblowe z Ikei. A skupić się na solidnej konstrukcji i ich praktyczności. Możesz je zamówić online, a na miejscu zlecić montaż Montierowi Mebli żeby służyły Ci latami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nie da tak powiedzieć jednoznacznie. Od wielu czynników to zależy. Chociażby od wielkości mieszkania, materiałów jakie się wybiera na wykończenia. Na przykład dla mnie cena jest ważna, ale nie jest wyznacznikiem. Po prostu jakość musi być i tyle. W kwestii podłóg to takie mam wybrane na https://maharajahparquet.com/deski-podlogowe/merbau-golden-tea , ładne, solidne, wytrzymałe, spokój na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Maj 16, 2023 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to kwestia indywidualna, bo wszystko zależy od twoich upodobań oraz funduszy. Skoro już o mieszkaniach mowa, to ja jeszcze tylko wspomnę o ofercie mieszkań na wynajem instytucjonalny we Wrocławiu https://wroclaw.mdr.pl/ . Wiedzieliście, że można otrzymać dopłaty do takich mieszkań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Gru 27, 2023 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądając różne opcje odnowienia łazienki natrafiłem na pompy sanitarne. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia dodanie nowych urządzeń sanitarnych bez konieczności całkowitego remontu. Czytałem, że jest to szczególnie przydatne w starszych budynkach, gdzie duży remont może być problematyczny. Więcej informacji znalazłem tutaj https://jawor24h.pl/15599/nowa-lazienka-bez-remontu-dzieki-pompie-sanitarnej-to-mozliwe/a.html i jest to bardzo ciekawe podejście do tematu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl