Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ogrodzenie drewniane

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 8:09 am    Temat postu: Ogrodzenie drewniane Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko czy ktoś z was ma w ogrodzie zrobione drewniane ogrodzenie panelowe na tyle działki żeby odrodzić się od sąsiadów lub ma w planach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularne w Stanach.
https://ebudowa.pl/sztachety-drewniane

Na stronie jest opisane, jak wyrbać do ogrodu odpwiednie sztachety. Jeli masz ochotę na malowanie ich co roku to polecam.

Jednak sam nie miałem do tego cierpliwości tak wiec zdecydowałęm sie na ogrodzenie metalowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to także jest bardzo dobry pomysł na jakieś fajne i nowoczesne ogrodzenie. Lecz nie każdemu takie drewniane się podoba. Dlatego też chciałabym sprawdzić jakie jeszcze są teraz możliwości. I między innymi tutaj https://betblok.pl/bloki-bloczki-elki-klocki-betonowe.html znalazłam takie bloki betonowe, które także bardzo fajnie się prezentują. Także teraz to już sama nie wiem co wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ogrodzenie, ale z bloczków betonowych. Wybrałam z firmy Joniec modułowe Roma Classic, ponieważ daje różne możliwości aranżacji. Z bloczków jeśli komuś zależy na odgrodzeniu się to nawet cały murek można postawić. Mam taki z jednej strony właśnie. Nie tylko ze względów wizualnych, ale też jakościowych to był doskonały wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Sty 06, 2022 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero stoję przed wyborem ogrodzenia, jestem jednak nastawiony na ogrodzenie drewniane. Wiem, że jest wystarczająco wytrzymałe, przy tym wygląda estetycznie i często można zmieniać jego wygląd, przemalowując go. Malowanie jest jedną z moich ulubionych czynności, dlatego na pewno chętnie zajmowałbym się nią samodzielnie. Na stronie: https://polifarb.lodz.pl/pl/ udało mi się znaleźć nawet idealną do tego celu farbę w rozsądnej cenie. Farba jest od dobrego producenta, więc na pewno mnie nie rozczaruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić na systemy ogrodzeniowe Dębica ta firma od lat działa w branży i zajmuje się sprzedażą materiałów, które są potrzebne do budowy ogrodzeń. Na pewno znajdziecie u nich to co wam się podoba. Mają szeroki wybór i dobre ceny. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ma ogrodzenie drewniane. Zrobione z sumie ze zwykłych desek, ale po pomalowaniu Vidaronem bardzo dobrze wygląda i co najważniejsze jest dobrze zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. Mam go już 3 rok i nic złego z nim się nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 405

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rozglądając się za balustradami do schodów i balkonów, natknęłam się na ofertę https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-szklane/ . Ze względu na tak korzystne warunki, które firma oferuje, postanowiłam bliżej przyjrzeć się tej ofercie. Firma bardzo mnie do siebie przekonała ze względu na szeroką ofertę, dobrą jakość oferowanych produktów i rozsądne ceny. Na pewno znajdziesz tutaj ogrodzenie i bramy, które Ciebie zainteresuje - firma zajmie się ich profesjonalnym montażem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2023 4:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie fajnie się składa, że jesteśmy przy tym temacie, ponieważ też mam drewniany płot i wymagałby on już odświeżenia. Dlatego tutaj mam do was pytanie - która farba do drewna brązowa według jest najlepsza? Jakiej firmy? Bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia na co się zdecydować.... Doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl