Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Biokominek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Magda63



Dołączył: 15 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 11:16 am    Temat postu: Biokominek Odpowiedz z cytatem

Na gazowy kominek raczej bym się nie zdecydowała, ale za to fajnym rozwiązaniem jest biokominek. I co najważniejsze nie trzeba mieć podłączenie do komina. Można go zamocować gdziekolwiek. Kupuję do tego tylko etanol lux-fire i to wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ZadartyW



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i fajnie Smile

JAK POPRAWIĆ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ SWOJEJ FIRMY?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Annitta



Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja dorzucę swoje trzy grosze, bo biokominki akurat agituję przy każdej możliwej okazji Laughing
Jakby kogoś to interesowało, to trochę rzetelniejszy i szerszy opis można znaleźć tutaj: https://kratki.com/pl/biokominek-z-szyba-czy-bez/. Polecam serdecznie każdemu kto chciałby dowiedzieć się więcej nt. biokominków. Sama przyznam, że właśnie dzięki tej stronie zaczęła się moja przygoda z alternatywnym ogrzewaniem. Na jednym się nie skończyło Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem na etapie budowy własnego domu i aktualnie wraz z mężem zastanawiamy się nad wyborem lub budową komina. Porównałam ceny i czas pracy przy obu tych przypadkach i jak na ten moment na prowadzenie wyszedł system kominowy. Znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę na stronie - http://www.systemykominowe.pl/systemy-kominowe/komin-standardowy.html W sklepie internetowym SystemyKominowe.pl zamówisz najlepsze systemy kominowe, rozwiązanie idealne dla osób poszukujących bezpiecznych, ekonomicznych i praktycznych technologii o wyjątkowej trwałości. Dobrze dobrany komin to gwarancja dobrze działającego systemu grzewczego. Systemy kominowe mają tę przewagę, że mogą być dopasowane do wszystkich rodzajów instalacji grzewczych. Wybieranie rodzaju komina zależy przede wszystkim od rodzaju kotła lub kominka, jaki posiadamy. System Kominowy Gazowy to system z zamkniętą komorą spalania do innowacyjnych pieców na paliwa ciekłe. System Kominowy Izolowany to system z otwartą komorą spalania, nadaje się do wszystkich rodzajów spalin oraz do kominków, w tym także z płaszczem wodnym. System Kominowy Nieizolowany obejmuje kotły na paliwa stałe, takie jak brykiet, węgiel, trociny, drewno, oraz komiki, jednak poza tymi z płaszczem wodnym. Nowoczesny i innowacyjny system kominowy, może zapewnić ci bezpieczeństwo, komfort użytkowania, ale przede wszystkim oszczędności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama niedawno szukałam kominka i dobrych systemów wentylacyjnych i kolega polecił mi skorzystać z oferty http://www.schiedel.pl . Oferują oni bezpieczne systemy kominowe oraz wentylacyjne. Zapewniają profesjonalną pomoc, obsługę i produkty najwyższej jakości- dlatego zamierzam skorzystać z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Milena20



Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 1:52 pm    Temat postu: Biopaliwo Top Flame Odpowiedz z cytatem

Ja też zdecydowałam się na biokominek, ale u mnie to już jest trochę inna sprawa, bo część domu w której mieszkam, nie ma bezpośredniego dojścia do komina. Dlatego też taki biokominek jest to bardzo fajne rozwiązanie. Można do niego kupować różnego rodzaju bioetanol, zarówno zapachowy jak i bezwonny. Teraz przerzuciłam się na bezwonny etanol Top Flame, ale kupowałam też swojego czasu zapachowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć… Ja jestem teraz na etapie zakupu wszelkich elementów, które są zawiązane z ogrzewaniem. Właśnie znalazłam firmę https://systemykominowe-rauch.pl/ , która oferuje nowoczesne systemy kominowe, które spełniają wszystkie normy. Z tego co dowiedziałam się, to są one nawet popularne na rynku europejskim. Także super…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 277

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, mi kwestie ekologii są bardzo bliskie, ale zdecydowanie nie wyobrażam sobie, żebyśmy my mieli na przykład biokominek. Po prostu od zawsze marzyłam o standardowym kominku, który będzie huczał i miło dla ucha trzaskał. Dlatego frezowanie kominów muszę przeprowadzić i na pewno czymś takim będę się niedługo raczyć. Na pewno!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę https://sobianek.pl/, gdzie znajdziecie ofertę firmy Sobianek. Węgiel, który możecie zakupić w ich ofercie pochodzi bezpośrednio z kopalni i jest badany przez ich niezależne laboratorium pod względem jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1567

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy zachęciliście mnie do poszukania firmy z moich okolic, która się w takich rzeczach specjalizuje i oferta https://www.infire.pl/ wygląda naprawdę dobrze. Wydaje mi się, że montaż takiego kominka u mnie w mieszkaniu to tylko kwestia czasu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie na tą chwilę to jest bardziej funkcja dekoracyjna i ja jestem zdania, że właśnie dobrze jest również wiedzieć co zrobić jak mamy piec starego typu. Ja polecam na pewno zapoznanie się z tematem ze strony https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/dofinansowanie-wymiany-pieca-poznaj-6-krokow-by-otrzymac-nawet-20-000-zl/ gdyż są możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę pieca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl