Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
niedrogi kurier

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 730

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 1:07 pm    Temat postu: niedrogi kurier Odpowiedz z cytatem

Czesc wszystkim. Możecie polecić jakiegoś dobrego, niedrogiego i sprawdzonego kuriera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2168

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie szukam

___
Hotel w Gdańsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1474

PostWysłany: Nie Mar 21, 2021 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takiej sytuacji zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z brokera kurierskiego i tam na pewno najtaniej wyślemy paczkę. Polecam także każdemu przeczytanie wpisu https://www.sendit.pl/blog/wysylka-bagazu-kurierem-dlaczego-to-dyskusyjna-kwestia bo są na pewno osoby, które również bagaż wysyłają kurierem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2168

PostWysłany: Sob Mar 27, 2021 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedziałbym, że kurier ambro express jest najbardziej godny polecenia. Z resztą możesz wejść w porównywarkę cen np. u brokera kurierskiego i się przekonać, że ceny ma konkurencyjne, nie mówiąc już o tym, że bardzo szybko dowozi przesyłki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem, że ceny w poszczególnych firmach kurierskich mogą się znacznie różnić. A do tego nie są stałe i mogą się zmieniać. Dlatego jeśli chcesz wysyłać tanio to porównuj oferty. To nie jest trudne, bo są na rynku brokerzy kurierscy. U mnie sprawdza się broker kurjerzy.pl. Zamów kuriera przez ich stronę www, a przekonasz się, że to najkorzystniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kurierów to sama doskonale wiem, że bardzo różnie z nimi bywa. Bo jeśli mamy zamiar wysyłać paczkę za granicę to chcemy mieć pewność, że dotrze ona na czas i w nienaruszonym stanie. I tak też dostałam namiary na tę firmę https://www.euro-paka.pl/ dzięki której mam pewność, że paczki dotrą zawsze na czas i to w nienaruszonym stanie. A to dla każdego z nas jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1058

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was zdecyduje się skorzystać z bardzo dobrej oferty koperty kurierskie foliowe . Ja z tej oferty już skorzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są i brokerzy kurierscy, którzy mogą zaproponować wysyłkę waszej paczki przez różnych kurierów. Taka opcja wydaje się być najrozsądniejszą. Tak też Punkt nadania Ostrów Wielkopolski także może was zainteresować, ja już nauczyłam się korzystać właśnie z tego typu wsparcia przy nadawaniu paczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl