Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
garden wedding
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

amersham



Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 7:53 am    Temat postu: garden wedding Odpowiedz z cytatem

Tak sobie z moją przyszłą małżonką umyśliliśmy, że zrobimy wesele całkowicie na świeżym powietrzu - w parku jednego z zameczków w Dolinie Pałaców i Ogrodów Surprised
Lokalizacja świetna, jest tylko jeden zupełnie niezwiązany z nią szkopuł. Planowaliśmy, że w ramach podziękowania dla rodziców prezent to będą okolicznościowe, grawerowane karafki a do tego wypuszczone gołębie z klatki - tylko jak je kontrolować, żeby nie zapaskudziły całego ogrodu???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie zaproszenia umyśliliście sobie kupić na takie przyjęcie weselne? Może coś jak te zaproszenia ślubne https://farrowdesign.pl będzie Wam odpowiadać? Mają co prawda motywy leśne, bądż roślinne. Moim zdaniem świetnie będą się komponować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widzę aktualne trendy to organizacja wesele na świeżym powietrzu lub w ogrodzie jest bardzo popularna. Ja miałem swoją imprezę weselną w sali i również byłem bardzo zadowolony z efektu. Tym bardziej, że praktycznie od samego początku był z nami wedding planner https://nostresswedding.pl/ gdyż w wielu kwestiach sami z narzeczoną nie mogliśmy się zdecydować. Dlatego potrzebowaliśmy sprawdzonej osoby do organizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Iwonamaleks



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 104

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcja na pewno bardzo ciekawa, według mnie warto postawić na coś innego:) Ja mam dwa lata do wesela a już chce mieć wszystko załatwione. Na stronie http://fotobudazwooda.pl znalazłam świetną opcję - drewnianą fotobudkę na wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra1501



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 90

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno się wam przydadzą małe kieliszki do wódki dla pary młodej jak będziecie organizować przyjęcie weselne. Wszystkie takie dodatki i gadżety można zamówić na www.dodatkiweselne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taka uroczystość, to jest coś. Już widzę, jakby to fotograf ślubny kraków opracował zdjęciowo. Myślę, że jeśli udałoby mi się mieć też taki ogromny ogród, to też bym zrobiła wesele w domu i tyle. Nie ma co się męczyć, a w razie czego masz wszystkich blisko. Moim zdaniem to jest bardzo dobra opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy miejsce w którym to możemy na spokojnie zorganizować takie wesele to czemu by nie skorzystać z takiej możliwości. I oczywiście pod warunkiem, że bierzemy ślub w odpowiedniej porze roku. Tak czy inaczej zaproszenia ślubne muszą być wyjątkowe i stylowe. To też zdecydowaliśmy się na zaproszenia personalizowane tylko nie wiemy gdzie takie znajdziemy. I tak chociażby na tej stronie uzyskaliśmy wszelkich informacji na temat takich zaproszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wam powiem, że nie wyobrażam sobie, żebym mogła na przykład na weselu nie mieć odpowiednich zdjęć robionych. Mi się to w głowie nie mieści. Raczej skupiłabym się, żeby Marcin Orzołek fotograf ślubny do mnie przyjechał na przyjęcie. To jeden z lepszych fotografów, na pewno będę mogła z nim śmiało współpracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam też się marzy wesele w ogrodzie, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Jeśli mam być szczera, to bardziej martwi mi dobór muzyki. Jak myślicie, czy dj na wesele opole to dobry wybór? Podobno teraz mało kto wynajmuje kapele, wszyscy biorą djów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam też na stronie https://slubnoweselna.pl/slub-na-plazy-jak-go-zorganizowac-i-czy-w-polsce-jest-to-mozliwe/ różne porady odnoście dekoracji z kwiatów na ślubie czy na weselu. Są też propozycje bukietów dla pani młodej oraz mnóstwo innych artykułów pomocnych i ciekawych. Polecam się z nimi zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sob Lip 10, 2021 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to faktycznie tego typu przyjęcia weselne stają się coraz bardziej popularne. Ja również już korzystałem z oferty https://naskrajnej.pl/wesela-w-plenerze/ i jestem zdania, że jak najbardziej samo wesele w plenerze to jest strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam każdemu kto szuka zaproszenia na ślub firmę https://www.slubnezakupy.pl/252-upominki-dla-gosci mają w swojej ofercie bardzo nietypowe wzory które wpasują się w każdy styl wesela. Polecam bardzo każdemu kto stawia na najwyższą jakość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka takich ofert jak http://djnaimpreze.com/dj-na-wesele-w-bydgoszczy/ moja siostra planuje wesele niedlugo dlatego szukamy jak najlepszego DJ na Wesele. Pewnie się domyslacie, że jesteśmy z Bydgoszczy więc może podpowiecie czym kierować się przy wyborze? Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że mi podpowiecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2688

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dla Was fajną stronę, dzięki której uda się wam wszystko zorganizować. Wejdź sobie na https://cozweselem.pl/. Posiada ona bardzo dużą bazę usługodawców obsługujących wesela i wszystko to w obrębie jednej strony, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. Polecam, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi dodatkami na wesele, w tym np. ciężki dym nowy sącz . Co sądzicie o ofercie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl