Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sauna w ogrodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

32zaro

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 8:49 am    Temat postu: sauna w ogrodzie Odpowiedz z cytatem

mi się marzyło saunowanie zimą! rok temu zamontowali nam saunę w ogrodzie - http://www.elmesspa.pl/ bardzo się z niej cieszymy! cały sylwester i nowy rok spędziliśmy na zabawach w śniegu i zabiegach w saunie - komfort i relaks w 100 %
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Adaś778

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością Very Happy moi znajomi również mają saunę w ogrodzie i ja coraz częściej o niej myślę u siebie Smile
Powrót do góry

konwalia

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saunowanie zimą? Na zadaszonym tarasie, to jeszcze rozumiem. Jednak na zewnątrz sobie nie wyobrażam. Zbliża się lato, więc też powoli myślę o zagospodarowaniu mojego ogrodu. Patrzyłam już na ogromne baseny stelażowe w sklepach online. Zamierzamy kupić jeden dość sporych rozmiarów, bo mam sześcioosobową rodzinę. W tym roku zrezygnujemy z wyjazdów wakacyjnych, więc te pieniądze przeznaczymy na urządzenie ogrodu. Może jeszcze zamówię trampolinę dla dzieciaków.
Powrót do góry

lapkow

PostWysłany: Sob Cze 27, 2020 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, własna sauna w domu to luksus! Są firmy jak ta https://saunasc.pl/ , które oferują sauny na wymiar w Krakowie. To świetne rozwiązanie, bo mając taką saunę u siebie będzie można się w niej relaksować kiedy tylko się będzie chciało Smile
Powrót do góry

olka99

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wygospodarować miejsce na saunę w swoim ogrodzie czy domu. Na pewno producent saun https://saunasc.pl/producent-saun/ bez problemu wybuduje każdemu saunę. Zajmuje się tym już od lat, więc ma doświadczenie. I będzie można się relaksować w saunie.
Powrót do góry

myszka

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, być może to jest luksus, ale też znów nie przesadzajmy, bo tak naprawdę takie https://homegarden.com.pl/sauny-finskie sauny nie są aż tak drogie. Spodziewałam się wyższej ceny. Jeśli więc chcesz postawić sobie na luksus i jednocześnie sprawić, że rozwiązania będą dla Ciebie niezbyt drogie, wybierz saunę zamiast basenu.
Powrót do góry

maciejka

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, co? Ja sobie też patrzę na sauny zewnętrzne i myślę, że to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. Taka sauna w domu miejsca nie zajmuje, a kiedy chcesz, to idziesz, nagrzewasz sobie i wypoczywasz. Dla mnie świetna sprawa, a dla was? Jak to widzicie w kontekście całości? Warto się zdecydować, czy nie a bardzo?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: