Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Tabletki na ssania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

kajja35



Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 12:31 pm    Temat postu: Tabletki na ssania Odpowiedz z cytatem

Macie problem ze swoim gardłem ? Od dłuższego czasu was pobolewa ? Jeśli chcecie się pozbyć tego, uciążliwego bólu to polecam entitis pastylki do ssania niesamowicie działają na gardło !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jaki ten ból jest. Jeżeli jest to ból przewlekły, to zdecydowanie trzeba się zgłosić do lekarza. Często mamy po prostu podrażnione gardło, czy też lekki stan zapalny, na który takie tabletki powinny pomagać. Kup np. Septolete - https://www.aptekagemini.pl/group/septolete, oraz staraj się dbać o to by nie pić zimnych napojów i raczej nie narażać gardła na infekcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie żadne pastylki nigdy nie pomogły, a syropy tylko gdy je biorę. Najlepsza jest woda utleniona na gardło moim zdaniem. Działa antybakteryjnie przez co szybciej można poczuć ulgę. Robię sobie płukanki i szybciej wszelkie infekcje mi przechodzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Nie Mar 29, 2020 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale są różne tabletki na ból gardła - pamiętajcie o tym, aby zawsze brać lek, a nie suplement - który nie wiadomo, czy faktycznie działa. Na stronie https://conagardlo.pl/ są opisane substancje czynne w tabletkach na ból gardła, a także przeciwskazania czy ewentualne skutki uboczne (ale to raczej jako formalność). Na pewno warto wiedzieć, co brać na ból gardła, szczególnie wiosną, gdzie wiadomo - pogoda bywa zdradliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o infekcje to świetnym preparatem jest octenisept który można kupić niemal w każdej aptece. Może służyć do odkażania jamy ustnej i skóry ale także stref intymnych. Koszt zakupu niewielki a skuteczność bardzo wysoka więc warto go mieć w swojej apteczce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem taką sytuację, że złapał mnie okropny ból gardła a nie miałem w domu żadnych leków więc postanowiłem wypróbować Octeniseptu, bo już wcześniej słyszałem, że jest skuteczny na takie dolegliwości. Miałem spore opory przed pierwszym użyciem, ale gdy odkryłem, ze faktycznie pomaga i to szybko, używam go do teraz gdy tylko zaczyna boleć mnie gardło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że w razie jakich kolwiek problemów związanych ze zdrowiem należy zgłosić się o pomoc do właściwych ekspertów w danej branży. Jeżeli chodzi o mnie, to miałem spory problem związany z tłuszczak na plecach , dlatego postanowiłem się zgłosić o pomoc do polecanego mi chirurga naczyniowego w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl