Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Czyszczenie basenu ogrodowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród latem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

knut



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 2:29 pm    Temat postu: Czyszczenie basenu ogrodowego Odpowiedz z cytatem

Zamierzam kupić sobie w tym roku basen do ogrodu bo szykuje się pewnie kolejne gorące lato.

Orientujecie się jak wyglada kwestia czyszczenia basenu? Czy jest z tym dużo problemów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

paluszek



Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 43

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza jest regularność. Ja do swojego basenu stosuję środki ze sklepu https://www.azallo.pl/. Mają bardzo szeroki wybór chemii basenowej w dobrych cenach. Dodatkowo, na infoliniach pracują doradcy, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednie produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z was poszukuje firmy takiej, która zajmuje się między innymi serwisem oraz czyszczeniem separatorów to ja polecam serwis separatorów korzystałam z ich usług i wiem że to firma rzetelna. Polecam ich najmocniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 4:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie lata bez basenu w ogrodzie. Jeśli chodzi o kwestię czyszczenia, to tym akurat zajmuje się mąż. Wszystkie środki czystości i chemia do basenu jest dostępna w sklepach internetowych. Nigdy specjalnie nie narzekał, że czyszczenie jest uciążliwe. Na pewno w utrzymaniu czystości pomaga pokrywa na basen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Nie Maj 09, 2021 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co przykładowo powiecie na zakup przykładowo mini spa jacuzzi do swojego ogrodu lub nawet domu? Ja chciałam niby też kupować sobie basen, ale ostatnio wpadłam na firmę https://hydropool.pl , której oferty mnie zachwyciły. Na pewno nie to całkiem tania sprawa, ale na pewno warta swojej ceny. Także warto dać sobie coś od życia i zakupić własne prywatne jaccuzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2022 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali dobrej jakości w zakresie wyboru przede wszystkim odpowiedniej chemii basenowej to ze swojej strony zdecydowanie tutaj mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Olaj Garden u których znajdziecie wysokiej jakości rozwiązania https://olajgarden.pl/pl/p/Chemia-basenowa-CHLOR-TABLETKI-LONG-MAXI-200g-op.-3-kg/2912 w bardzo dobrej cenie i wydajności, bo 1 tabletka na 10m3 wody tygodniowo. Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród latem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl