Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Dzieciaki i prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jeszcze dla jak dużego dziecka. Starsze mogą mieć już swoje zachcianki i czasem trzeba trochę liczyć się z ich zdaniem. A dla tych z nauczania początkowego będą najlepsze tornistry. Teraz jest wiele ładnych w sklepach i sama muszę zamówić dla synka jeden. Zobaczcie, jak świetny jest plecak szkolny coocazoo https://nos-to.pl/brand/coocazoo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci bardzo lubią klocki lego. Bardzo dobrą ofertę znalazłam tu https://www.bee.pl/632-klocki-lego Jest tu bardzo dużą ofertę. Warto z niej skorzystać bo ceny są promocyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

luk83



Dołączył: 20 Paź 2019
Posty: 127

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię sprawiać dzieciom prezenty to sprawia mi przyjemność . Ostatnio do mojej siostrzenicy kupiłam interesującą książeczkę pt " Maszyny 2. Akademia mądrego dziecka. Niesamowite Zwierzęta " z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/maszyny-2-akademia-madrego-dziecka-niesamowite-zwierzeta-s-s-alliance-p-1477894.html .Ruchome elementy pozwalają dziecku ćwiczyć małą motorykę, a kolorowe ilustracje uczą i bawią jednocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego wózka dla blizniaków to ze swojej strony mogę Wam polecić wózki bliźniacze 2w1 i 3w1. Sam regularnie korzystam z ich sklepu, ponieważ mają duzy wybór róznorodnych akcesoriów oraz zabawek dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz pomysłu na prezent dla najmłodszych?
Sprawdźcie ofertę sklepu Zakupowo.pl.
Oferują tanie zabawki dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach Smile
Sprawdźcie tutaj-->sklep internetowy redcart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ostatnim czasie szukałam właśnie prezentu dla maluszka. Przy okazji chciałam kupić również coś, co przyda się mamie czy to na spacerze czy w domu. Generalnie uważam, że w sieci szuka się zdecydowanie lepiej więc tam zaczęłam przeglądać różne strony. Na jednej z nich natrafiłam na sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt . Mają tak ogromny asortyment, że ostatecznie miałam problem z tym na co się zdecydować. Wybrałam coś ale już wiem, że przed następną okazją znowu do nich wrócę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z lepszych storn jaką ostatnio zalałam związana z zabawki to ta https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html . Pełno jest tam ciekawych kolekcji i ceny bywają o wiele lepsze niżeli w sklepach stacjonarnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele sposobów na udany prezent dla dzieciaka. Jakieś zabawki albo bluzy chłopięce z ulubionym superbohaterem na pewno sprawią, że nasze dziecko będzie szczęśliwe z otrzymanego prezentu.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Córka jest już w wieku 12 lat i staram się dobierać jej ciekawe prezenty, głównie jakieś dodatki do codziennego ubioru. Ostatnio w sklepie https://bunnyblink.pl/ kupiłam jej złotą bransoletkę i ładnie w niej wygląda. Akurat w kwestii biżuterii córka ma alergie na większość z nich, a stal chirurgiczna jest bezpiecznym produktem, więc prezent idealny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nasze dziecko już się uczy, to warto pomyśleć o prezencie praktycznym. Ja chyba zdecyduję się na kupno tego laptopa tu https://itnes.pl/laptopy-lenovo-thinkpad-e14-iml/laptop-lenovo-thinkpad-e14-iml-20ra000wpb-i3-10110u-14-full-hd-ips-ram-8gb-ssd-256gb-windows-10-pro-1-rok-door-to-door.html Lenovo to chyba najbardziej znana i popularna marka na naszym rynku. A i cena przyzwoita. Z takiego prezentu moj syn na 100% się ucieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

donka



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 163

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz prezentu nasze dziecko otrzymało na imprezie dodatkową atrakcję w formie basenu z piłeczkami, który wynajęliśmy z mężem ze strony http://www.kraina-zabaw.com.pl/wynajem-atrakcji-na-imprezy/nadmuchiwane-atrakcje-z-basenem/ Atrakcja bardzo spodobała się dzieciakom, które bawiły się przez pół dnia. Bardzo fajny pomysł na urozmaicenie urodzinowej zabawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór prezentu to nic prostego, coś o tym doskonale wiem:) Najczęściej zamawiam w sumie przez neta takie rzeczy, polecam zrobić to samo. Szukałam teraz nowego telefonu i tak zdecydowałam się na redmi note 9 Z telefonu Xiaomi córka była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne prezenty (z tym, że raczej dla młodszych dzieci) znajdziecie w sklepie My Mini - https://mymini.pl/. Mają tam zabawki silikonowe (bardzo fajne, kolorowe i bezpieczne nawet dla najmłodszych), także super miseczki i talerzyki, idealna dla dzieci bo się nie tłuką oraz fajne otulacze tetrowe (to dla najmłodszych maluszków do wyprawki).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że dużo dzieci uwielbia bawić się klockami dlatego takie prezenty jak lego jurassic world 76940 są jak najbardziej na miejscu. Ceny się różnią w zależności od zestawu, ale oferta jest tak szeroka, że bez problemu każdy znajdzie coś w swoim budżecie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile)))))))))))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl