Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
rower dla kobiety
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 4:35 pm    Temat postu: rower dla kobiety Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie czy rower elektryczny to dobry omysł? Nie wpadła bym na to sama, ale trafiłam na artykuł ten https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17891/jaki_gorski_e_bike_dla_kobiety Z niego się dowiedziałam ze jest świetny na trasy górskie i łatwiej nim się jeździ. Lubię wyzwania, po górach do tej pory jeździllam góralem i nie raz dostałam w kość. Czy ktoś z was ma taki rower? Warto w niego zainwestować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto inwestować w rower. Ja 2 lata temu sobie i żonie kupiłem porządne rowery. W tym roku jedyne co to z oferty https://sklepzrowerami.pl/311-Opony zamówiliśmy opony które już się przez 2 sezony zużyły ale tak ogólnie to stan techniczny rowerów bardzo dobry. Dbamy o wszystko co posiadamy, a o rowery to już szczególnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Simeon



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower elektryczny i hulajnoga elektryczna to bezsens. Chcesz jeździć bez wysiłku, to kup skuter.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego jaki rower ostatecznie wybierzesz warto też dokupić sobie takie odblaski na rower: https://odblaski24.com.pl/blog/odblaski-na-rower Jazda na rowerze w takich odblaskach jest dużo bezpieczniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to jakiś sposób na to, żeby przejechać miasto, ale wiadomo, że lepiej jest mieć taki https://www.ceneo.pl/Rowery/p:Arkus.htm rower w garażu czy na dworze, niż elektryczny. To na pewno dla nas zdrowsze, nie mówiąc wcale o tym, że własny wysiłek nasze osiągnięcia napędza. Wink . Ja to bym jednak się na nowoczesny rower tradycyjny zdecydowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Łysek



Dołączył: 10 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rower to oczywiście, że damka! Najlepiej z wiklinowym koszykiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Melani4



Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przymierzam się na wiosnę do zakupu nowego roweru. Potrzebuję jakiegoś do jazdy po mieście, żeby dojechać na przykład do pracy. Zawsze zwracałam uwagę na wygląd roweru, niż na jego możliwości. Moglibyście podpowiedzieć na co warto zwracać uwagę przy jego zakupie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Letycja



Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślałam o takim elektrycznym, ale nie wiem czy nie mija się to z celem. W końcu na rowerze jeżdżę, by poprawić sobie kondycję i się rozruszać. Chyba taki zbytnio by mnie rozleniwił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

badus



Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie kupię rower damkę używany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy widać podobne gusta bo ja właśnie patrzyłam sobie na kosze na rower z wikliny i w zasadzie mogłabym mieć taki. Bo to i ładnie, stylowo wygląda i zdecydowanie pasuje do miejskiego roweru. Na pewno lepiej, niż plastik czy metal. Oczywiście wiem, że nie ma wielu sprzedawców, jeśli chodzi o wiklinę. ale Wikmal dla mnie wygląda ciekawie. Korzystaliście już może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Lip 11, 2020 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym dziś miała wybrać rower, byłby to rower napędzany silnikiem elektrycznym. Znajomy polecał, by kupić te marki Lovelec https://www.lovelec.pl/ Podobno ceny są znośne. Nie ukrywam, że swoje trzeba za taki rower zapłacić, ale jaka to wygoda. Za stara jestem na pedałowanie, szczególnie pod górkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście rower dla kobiety również musi być odpowiednio przygotowany i moim zdaniem jak najbardziej warto jest o tym pomyśleć. Jestem zdania, że bardzo fajnie wa rankingu damskich rowerów miejskich https://pieknyrower.pl/ranking-rowerow-miejskich-damskich/ pokazano te modele, które są najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie kupić fajny prezent albo dla siebie szukacie hulajnogi to ja mogę polecić producenta Hulajnoga elektryczna gdzie ja kupiłam dla siebie hulajnogę, dla mnie ważne jest to że może się ta hulajnoga składać, więc mogę ja schować i nie martwić się o kradzież. Dodatkowo hulajnoga Cyber ma przydatne zabeepieczenie przed kradzieżą, aby uruchomić urządzenie trzeba wpisać kod PIN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Nie Sie 28, 2022 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo indywidualna kwestia. Każdy ma nieco inne potrzeby. Ale z tego co zauważyłam to teraz wiele kobiet decyduje się na rowery elektryczne. Są bardzo wygodne i funkcjonalne. I jak widać np. tu https://www.greenbike.pl/rowery-elektryczne-c-73.html , także bardzo estetyczne. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl