Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Żywica epoksydowa - koszt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 412

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 5:11 pm    Temat postu: Żywica epoksydowa - koszt Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wykonanie posadzki i jednocześnie czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi odnośnie doboru materiału, jak żywica epoksydowa koszt Właśnie zastanawiam się nad taką opcją w przypadku producenta Techniart. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą podejmę racjonalną decyzję dla naszej hali przemysłowej. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia

___
uchwyty meblowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 902

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam się bawić żywicą epoksydową, niestety jej koszt wydaje mi się być zbyt wysoki. Poczekam jak producenci spuszczą z tonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się na temat żywicy epoksydowej to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę wskazówki przygotowane na blogu przez Milabud. Dlatego zajrzyj na www.milabud.pl/blog/malowanie-zywica-epoksydowa-powierzchni i mam nadzieję, że z ich pomocą podejmiesz racjonalną decyzję m.in wykonując posadzkę w garażu, czy warsztacie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2815

PostWysłany: Pon Mar 25, 2024 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godnym polecenia miejscem które oferuje takie produkty jak m.in. żywica epoksydowa jest https://alchipoznan.pl/produkt/zywica-epoksydowa-epoxy-resin-21-t/ Asortyment tego sklepu jest bardzo rozbudowany i obejmuje również hydroizolacje, impregnaty, farby, plastyfikatory, mikrowłókna i wiele więcej. Ponadto ceny oferowanych przez nich produktów są bardzo przystepne. Polecam do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl