Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Depilacja laserowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 10:39 am    Temat postu: Depilacja laserowa Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa to bardzo popularny zabieg wykonywany przez wiele kobiet. Sama go wykonywałam w gabinecie Medilaser - depilacja laserowa Wrocław
Będziecie zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Sama zastanawiam się nad tym jaki rodzaj depilacji wybrać, bo szykuję się na dłuższe wakacje i nie mam ochoty tam martwić się o to jak wyglądają moje nogi. Dlatego też bardzo spodobał mi się pomysł depilacji woskiem i udało mi się trafić na studio depilacji woskiem z oferty której mam zamiar skorzystać. Także mam nadzieję, że jakoś uda mi się przetrwać taki rodzaj depilacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na temat depilacji laserowej i oferty https://lasantekielce.com/depilacja-laserowa/ do Kielc wprowadziłam się nie dawno i nie jestem przekonana do jakiego gabinetu na taki zabieg w tych rejonach najlepiej się zapisać? Za porady i wskazówki z góry dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałam się, czy mogę się poddać depilacji z bliznami. Wpadłam na ciekawe artykuł: depilacja laserowa a blizny, na stronie epilou.pl. Moim zdaniem warto zweryfikować ichniejsze wpisy, bo są naprawdę ciekawe. Dodatkowo mogą wam pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Paź 12, 2021 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie sobie znaleźć jakiś sprawdzony salon kosmetyczny oferujący depilację laserową. Najlepiej poczytać sobie opinie i sprawdzić na jakim sprzęcie pracują. Ja korzystałam z oferty salonu z Krakowa https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl/depilacja-laserowa.php, który poleciła mi koleżanka. Wykonywałam tam depilację laserową bikini, pach oraz nóg. Po tym jakie efekty udało mi się uzyskać postanowiłam, że również usunę swój problematyczny wąsik. Na prawdę efekt jest niesamowity, wreszcie mam idealnie gładką skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 12:50 pm    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Odpowiedz z cytatem

MniejszaNiz napisał:
Depilacja laserowa to bardzo popularny zabieg wykonywany przez wiele kobiet. Sama go wykonywałam w gabinecie Medilaser - medilaser.pl/]depilacja laserowa Wrocław[
Będziecie zadowoleni


Moj ażona poddawał się kilkakrotnie zabiegom i też jest zadowolona, za jakiś czas znowu musi powtórzyć. To nie jest zabieg na "zawsze"


---------
przewodnik

http://northguide.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli taki zabieg was interesuje to wybierzcie sie do depilacja laserowa głogów jest to klinika piękna która od lat się tym zajmuje. ja ich polecam. Depilacja laserowa jest to jedna z najlepszych sprawdzonych metod usuwania owłosienia. Myślę że warto się na taki zabieg wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 973

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zamiera wybrać się właśnie na taki zabieg. Wiele osób o poleca. Nawet udało mi się znaleźć namiar na https://easywaxing.pl/pl/ w moim mieście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilację laserową w Warszawie można zrobić choćby tutaj https://www.bella-derm.pl/ w gabinecie kosmetyki lekarskiej Bella. Oczywiście to jedynie jeden z wielu zabiegów do wyboru, a wierzcie mi, jest w czym wybierać. Labioplastyka, laser fotona, laser frakcyjny, makijaż permanentny ust i oczu, oj mogłabym do nich chodzić co miesiąc i ciągle coś nowego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl