Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ciągniki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 412

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 9:56 pm    Temat postu: Ciągniki Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Czy mamy na forum może osoby zajmujące się gospodarstwem rolnym? Jeżeli tak, to czy działacie na większą skalę przy produkcji żywności czy może jednak jesteście zwolennikami małych działalności, natomiast która trafia do konkretnej grupy osób? My akurat stale rozwijamy swoje przedsiębiorstwo i co za tym idzie potrzebujemy wysokiej jakości sprzętu do realizacji prac polowych. Dlatego też szukaliśmy porządnego sprzętu i ciągników rolniczych. Trafiliśmy na ofertę przygotowaną przez - http://agrihandler.pl/ciagniki-fastrac/ także jeżeli macie okazję i jednocześnie potrzebujecie w tym zakresie wsparcia to zdecydowanie polecam sprawdzić ze względu na duży wybór, topowe marki i jednocześnie profesjonalne podejście ze strony obsługi klienta. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpocząłeś ciekawy temat, ale ja nie wiem, czy jestem w stanie Ci coś podpowiedzieć. Wiem jednak, że na agrofoto forum https://www.agrofoto.pl/ możesz sporo wieści wynaleźć, jeśli Cię to interesuje. To miejsce interesujące i zawsze aktualne, bo jest pilnowane i nowe dyskusje są tu wciąż zakładane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl