Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jakie półbuty do garnituru?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

boddekk



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 49

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 5:37 pm    Temat postu: Jakie półbuty do garnituru? Odpowiedz z cytatem

Jakie półbuty do garnituru najlepiej kupić ? Czym się kierować przy wyborze butów ? Jeśli szukacie porad w tym zakresie to osobiście polecam, wizytowe półbuty męskie super wybór i mega artykuły z poradami jakie buty najlepiej kupić w dzisiejszych czasach !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

fuga



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych modeli można znaleźć w Gino Rossi, mają całkiem dobre opinie . Kupiłem jakiś czas temu jedną parę i jestem naprawdę zadowolony.

Wcześniej miałem buty m.in. z Ryłko, Giacomo Conti i Venezii. Nic nie pobije tych najnowszych.

A wy jakie półbuty wybieracie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja butów do garnituru szukam w tym sklepie https://www.czasnabuty.pl/ Ten sklep ma bardzo dobre zaopatrzenie. Dużo różnych fasonów w różnych kolorach. Do tego ceny są bardzo przyzwoite, sporo niższe niż w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Roksanajj2



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 83
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również czytałam wiele na ten temat, ostatnio wpadł mi także w oko artykuł https://cafeteria.pl/jakie-buty-do-garnituru-jak-dobrze-dobrac-buty-meskie-do-koloru-garnituru-i-okazji/ o doborze butów pod kolor garnituru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, najłatwiej chyba będzie znaleźć idealne buty na portalu ceneo. Ja tam ostatnio mężowi znalazłam buty trekkingowe męskie i on mega zadowolony, bo dobrze mu leżą i ja też , bo cena była bardzo niska. Z resztą na tym portalu masz chyba największy wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wreck



Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś eleganckie to z pewnością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

zemka



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 117

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim kolorze jest garnitur? Jeśli jest w odcieniach granatu i niebieskiego, najlepszym rozwiązaniem będą brązowe buty. Ten kolor z merg świetnie pasuje do takich garniturów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co no do garnituru to muszą być jednak buty wizytowe. Chyba, że znajdziesz jakieś eleganckie mokasyny ale nie każdemu panowi pasują. Mój mąż lubi eleganckie pantofle do garnituru i zawsze wygląda świetnie. Pamiętajmy, że klasyka zawsze się obroni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mówimy o garniturach to ja od siebie polecam producenta https://www.balamonte.com/ z Poznania. Wydaje mi się, że każdemu facetowi powinna wpaść w oko ich oferta garniturów szytych na miarę i najlepsze jest to, że cena idzie w parze z jakością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2259

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się elegancko ubierać, zwłaszcza kiedy jest ku temu powód. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://riwia.pl/spinki-do-mankietow , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi spinkami do mankietów, damskimi i męskimi spinkami oraz drewnianymi muchami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 322

PostWysłany: Sro Paź 19, 2022 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed nami zakup najcięższy a mianowicie buty ślubne męskie mam jakiś tam pomysł na wygodne buty, ale przyszły mąż uważa że muszą być eleganckie i skórzane - nie będę chyba z nim walczyć w tym temacie bo po co, to jemu ma być wygodnie Very Happy ja stawiam na czerwone trampki do białej sukni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 971

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dodatki do garnituru odgrywają naprawdę bardzo ważną rolę. Buty, zegarek, ale również muszka. I tutaj zdecydowanie mogę wam polecić sklep https://riwia.pl/drewniane-muszki/ w którym znajdziecie drewniane muszki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do garnituru najlepiej wybrać eleganckie buty, żeby mężczyzna ładnie i poważnie się prezentował. W tym sklepie możecie takie kupić https://panpablo.pl/pol_m_Mezczyzna_Buty-306.html . Szczerze ich wszystkim polecam, bo jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Mają świetną jakość butów, a w ich ofercie są też trampki, sneakersy czy sandały. W jednym miejscu można kupić to, czego potrzebujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 322

PostWysłany: Pią Cze 30, 2023 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli lubicie mode męską i szukacie często inspiracji to mogę wam polecić ten blog https://pewienpan.pl/blog-pol.phtml świetne posty, sporo inspiracji i przepiekne zdjęcia stylizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2259

PostWysłany: Pią Lut 02, 2024 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z tanimi i modnymi butami damskimi, męskimi oraz dziecięcymi, w tym np . Kozaki damskie . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl