Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wysuwane zraszacze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Nawadnianie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Akala



Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 8:10 am    Temat postu: Wysuwane zraszacze Odpowiedz z cytatem

Ostatnio będąc w Niemczech widziałem w ogrodzie wysuwane zraszacze pod wpływem ciśnienia. Bardzo ciekawa opcja, chętnie wprowadziłbym u siebie czy ktoś orientuje się jak wygląda montaż takich zraszaczy? Czy jest to skomplikowany proceder czy do samodzielnego zainstalowania?
_________________
Zobacz jakie kremy skutecznie wygładzą twoje zmarszczki http://kremynazmarszczki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam o takich, sama muszę o czymś pomyśleć u siebie bo w tym roku doraźne podlewanie trawnika wężem nie dało za wiele efektów, trawa usychała Sad także na przyszłą wiosnę koniecznie muszę zamontować porządne zraszacze plus ciocia poleciła mi bardzo dobry nawóz do trawy substral, jej trawnik zawsze robi duże wrażenie i myślałam, że to tylko zasługa wody a jednak to w większej mierze nawóz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

boddekk



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 49

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na etapie projektowania ogrodu, który znajdzie się obok mojego przyszłego domku. Stąd też zastanawiam się nad tym jaki typ zraszaczy wybrać. Na stronie http://budmech-nawadnianie.pl/produkty/zraszacze-ogrodowe/ jest kilka typów, a ja nie wiem na jakie się zdecydować. Ogród nie będzie duży, ale też nie bardzo mały. Planuje posiać trawę, a dodatkowo uprawiać małe grządki warzywne i posadzić kwiaty. Czy ktoś może poradzić mi jakie zraszacze sprawdzą się w takiej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że można skorzystać również z innych systemów nawadniających. Bez względu jednak na to, na montaż którego systemu się zdecydujemy, potrzebne będą rury PE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rumik



Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa. Chętnie zainstalowałabym taki system u siebie w ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

szmeks



Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zraszacze to dobre rozwiązanie. Szczególnie teraz, gdy na dworze jest tak gorąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

moniczka



Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy ktoś może poradzić mi jakie zraszacze sprawdzą się w takiej sytuacji?

Może takie zraszacze się sprawdzą? Są różne wielkości więc coś odpowiedniego na pewno znajdziesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Marysia Kołodziej



Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zraszacze samodzielne mam do tej pory ,używam ich już jakieś 4lata są świetne ,na instrukcji wszystko jest zamieszczone co i jak wiec nie powinno być problemu Trener personalny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie i moim zdaniem samo nawadnianie naszego ogrodu jest niezwykle ważną kwestią. Ja mam u siebie systemy nawadniania z https://www.podlane.pl/ i sprawdzają się cały czas doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zraszacze na pewno się przydadzą jak masz duże trawniki. Ale kwiaty, krzewy już trzeba podlewać osobno, szczególnie te delikatne rośliny. Ja na takie głównie stawiam w swoim ogrodzie i nie powiem na podlewanie mi schodzi trochę ale dzięki temu mam piękne rośliny. Polecam zajrzeć na Florexpol jak szukacie sadzonek kwiatów, krzewów, bylin. Mają ogromny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzę jeszcze dodać, że również rolnicy przecież korzystają z bardzo dobrych urządzeń i fajnie jest co nieco na ich temat wiedzieć. W każdym razie ja zachęcam każdego aby zapoznał się z ciekawym wpisem https://www.okiemrolnika.pl/technika-rolnicza/item/9329-4-powody-aby-miec-pompe-do-nawozu-rsm ponieważ dobrze jest wiedzieć o tych sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro w temacie ogrodu jesteśmy to co powiecie na temat oferty https://heus.pl/wykwity-na-kostce/ czy preparaty tutaj dostępne faktycznie dobrze sobie radzą z wykwitami na kostce? W tym roku mam z tym duży problem i musze sie z tym szybko uporac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy jeszcze chodzi o same kwestie nawadniania naszego ogrodu to ja również jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć jaka pompa do podlewania ogrodu jest najlepszą opcją. Mi udało się o tym przeczytać w https://www.4katy.com.pl/ogrod/pompy-do-podlewania-ogrodu-warto-postawic-na-sprawdzone-urzadzenia i dokładnie już wiem, że takie sprawy są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Nawadnianie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl