Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Olejek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MartinBic



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 111

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 7:05 pm    Temat postu: Olejek Odpowiedz z cytatem

Hej. Moja znajoma uzywa olejkow od Cannabismed olej konopny cbd Myslicie ze sa warte uwagii? Dzieki za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama niedawno sporo czytałam o olejku konopnym CBD i zastanawiam się nad jego kupieniem, bo przydaje się przy łuszczycy, depresji, poprawia samopoczucie, a nawet ogranicza namnażanie komórek nowotworowych i bezsenność. Szczegóły są tutaj https://kanabifarm.pl/ . Tam też możesz kupić olejek bezpośrednio od polskiego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2303

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłam sobie CBD na stres olejek który wspiera uczucie spokoju i skupienia oraz radzenie sobie z codziennym stresem. Zobaczcie na stronę i poczytajcie o tych świetnych moim zdaniem produktach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Takie olejki mają bardzo szerokie zastosowanie. I myślę, że sprawdzą się w przypadku wielu osób. Ich spektrum działania jest bardzo szeroki. I nie są t jakieś bajki, ale potwierdzone badaniami wnioski. Jeśli chodzi o te olejki z Kanabifarm to słyszałam, że oni poszli nawet krok dalej - ich produkty powstają we współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirabelka, dokładnie tak. Firma https://kanabifarm.pl/ korzysta z własnych upraw, które są ekologiczne. Producent konsultuje się z medykami z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dodam, że olejek CBD jest produktem w 100% polskim, a ich uprawy znajdują się na Północy kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie zastosowanie CBD jest ogromne, o jego właściwościach można przeczytać tutaj https://urodaizdrowie.pl/olejek-konopny-cbd-i-jego-wlasciwosci/ Bez żadnego ściemniania rzetelnie napisany artykuł. Jestem pewna, że się Wam przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2843

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie temat zastosowania olejków CBD jest wart uwagi. CBD to substancja, która jest coraz częściej wykorzystywana w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym przez swoje właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne i jest przede wszystkim skuteczna. Sam używam olejków CBD na przykład jako środek przeciwbólowy bo jest naturalnym produktem, wolę to niż brać tabletki. Produkty CBD kupuje zawsze na stronie https://cbdbio.pl/product/olejek-konopny-cbd-2000mg/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl