Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Sklep z częściami do samochodów sportowych - pilne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

sandersania



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 40

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 6:11 am    Temat postu: Sklep z częściami do samochodów sportowych - pilne Odpowiedz z cytatem

Witam fanów czterech kółek! Potrzebne namiary na części do mitsubishi lancer. Ktokolwiek kojarzy markę 4turbo? Jakieś doświadczenia? Piszcie nim się zdecyduję ponieważ rzeczywiście nie chcę później żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, części do mitsubishi ciężko znaleźć. Chyba, że nie musisz specjalnie oszczędzać i możesz sobie pozwolić na nowe. Ja sprawiłam sobie suzuki vitara, potrzebowałem większego auta. Rodzina się powiększa Wink Wiadomo używane auto, ale mam nadzieję, że parę ładnych lat mi posłuży. Muszę tylko wymienić podstawowe rzeczy. Rozrząd na szczęście był wymieniany. Myślę o oponach zimowych to ważna sprawa. W tamtym roku złapała mnie zima i na letnich prawie wpadłam w poślizg. Czytałam ostatnio ciekawy artykuł https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/doswiadczenie-zimowe/jak-jezdzic-na-sniegu o jeździe na śniegu. Warto rzucić okiem i się przygotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jezeli chodzi o szyby samochodowe do wszystkich marek i modeli samochodow - to polecam sklep szyby24.pl - maja naprawde wszystkie szyby, pasujace do kazdego auta - takze sportowego. Ekipa, ktora tam sprzedaje - naprawde zna sie na tym, co sprzedaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kax24



Dołączył: 03 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre propozycje.
_________________
przeczytaj artykuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A patrzyłeś w sklepie Motonet? Jeśli nie to sprawdź na ich stornie co mają w ofercie. Tam masz wyszukiwarkę części po VIN więc bez problemu możesz poszukać czy mają na stanie potrzebny zamiennik. Jeśli nie ma czegoś na sklepie to mogą zamówić. Oni mają części w zasadzie do wszystkich samochodów więc nie powinieneś mieć kłopotu ze znalezieniem części do swojego auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joskus



Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej części kupić sobie w sklepie stacjonarnym, gdyż internetowo i tak trzeba często długo czekać na przesyłkę, na dodatek uważam, trochę kupuje się takiego kota w worku - nie wiadomo czy zakupiona część będzie pasować do Twojego auta. Ja kupuje części samochodowe w sprawdzonym sklepie motoryzacyjnym w Żarach. Póki co zakupione auto części sprawdzają się świetnie, więc jestem bardzo zadowolony Wink.

Ostatnio zmieniony przez Joskus dnia Pon Mar 25, 2019 2:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

suron



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kupowanie części jest najlepsze jeżeli robimy to przez internet. Osobiście ostatnio kupowałem części do mojego sportowego samochodu, znalazłem ofertę na https://ucandopl.wordpress.com/, zrobiłem zamówienie i jestem naprawdę zadowolony z ceny oraz jakości tych części
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są sklepy jak https://superparts.pl/ , gdzie części samochodowe online się kupuje i wcale nie czeka się długo na towar. U nich wysyłka odbywa się w 24h, ja zawsze korzystam z tej szybkiej płatności i sprawnie wszystko przebiega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie teraz większość rzeczy kupuje się w sklepach internetowych. Ja sam jak prowadzę sklep www to mam u siebie wdrożone płatności online https://www.cashbill.pl/ dzięki którym bez najmniejszego problemu mogę przyjmować płatności od moich klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 963

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super. Lubię samochody sportowe. Ostatnio nawet polubiłam jazdę motocyklami i kupiłam sobie nawet fajny sprzęt za grosze. Problem tkwi w tym, że trzeba go podreperować i zastanawiam się gdzie kupić części do niego. Czy możecie mi doradzić? W sieci znalazłam taki sklep https://www.motobros.pl . Kojarzycie go?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeśli chodzi o wybór dobrej jakości części do auta to polecam zwrócić uwagę na ofertę firmy Visee, gdzie znajdziecie kilka ciekawych propozycji w zakresie wycieraczek samochodowych na szybę przednią, jak i tylną. Do tego z zachowanie dobrej aerodynamiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego konkretnie potrzebujecie? Ja tak znalazłam na stronie http://www.amos.auto.pl spory wybór bagażników samochodowych. Będzie tu super opcja do przewozu rowerów, nart, także i innych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć na stronę: https://www.bthfast.pl/producent/mitsubishi . Można tutaj znaleźć części i silniki do Mitsubishi Heavy Industries. Wybór części jest naprawdę ciekawy, a wszystko to za rozsądne ceny. Warto wspomnieć, że silniki marki Mitsubishi są wykorzystywane dla rybołówstwa, sprzętu do pogłębiania, szybkich łodzi patrolowych i wielu innych. Jeśli więc potrzebujesz tego typu części, to polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie boxów samochodowych, to ja polecam wam: Wypożyczalnia Boxów. Najważniejsza zasada, choć nadal przez wielu bagatelizowana - nie kierować się ceną! Box dachowy powinien być w pierwszej kolejności dopasowany do naszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dobrą sprawę ja takich rzeczy zazwyczaj nie zamawiam przez internet, chociaż w sieci jest całkiem sporo takich rozwiązań. Jak dla mnie bardzo fajnie w sklepach sprawdzają się również systemy płatności online https://www.dotpay.pl/ i jestem zdania, że należy wybierać właśnie takie rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl