Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Okna do nowobudowanego domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 6:44 pm    Temat postu: Okna do nowobudowanego domu Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebujesz okien lub drzwi domu to polecam się skupić na ofercie https://www.drutex.pl/ która specjalizuje się w produktach z zakresu stolarki okiennej. Mają świetne produkty z PVC, aluminium czy też drewna w atrakcyjnej cenie więc każdy klient będzie zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miała nieprzyjemną sytuację z firmą Drutex, po roku okna jej się po jednej stronie zaczęły odkształcać i niestety firma się migała od uwzględnienia reklamacji ale siostra poszła do rzecznika praw konsumenta i udało się uwzględnić reklamację. Dlatego ja poszłam do konkurencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Nie Maj 10, 2020 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja wolałem postawić na okna marki premium i zdecydowałem się na Oknoplast. Myślę, że zgubiła Twoją siostrę przesadna oszczędność lucynko. Słyszałem, że ta firma jest tańsza ale właśnie tanio nie znaczy zawsze, że będzie dobrze. Takie jest moje zdanie. Oknoplast ma dobry stosunek ceny do jakości, dlatego na nich postawiliśmy i jesteśmy zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć nie wiem, jak byśmy się starali, to jednak niestety, ale może się okazać, że nie jesteśmy w stanie ustrzec się przed uszkodzeniem okna. Czasem wynika to z naszej niechlujności, a czasem z winy montażysty czy producenta. Dobrze wiedzieć, że ten serwis okien otwock http://www.oknaotwock.pl/serwis/naprawa-okien-otwock.html przyjdzie Wam z pomocą. Ma szeroki wachlarz usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteś w trakcie budowy to może ci się przydać taka usługa jak wynajem sprężarek w tej firmie https://www.almig.pl/ Dzięki temu masz zapewnione wsparcie dla maszyn i ciężkiego sprzętu. Na pewno się przyda takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że szukacie okna konin, możecie więc w tym kierunku zgłosić się do firmy blach-metal.pl. U nich dostaniecie okna energooszczędne, stylowe, trwałe, bezpieczne, komfortowe w użytkowaniu i od najlepszych producentów. Dlatego opłaca się z nimi skontaktować. Oni zajmą się montażem tych okien- dlatego wszystko przebiegnie sprawnie i profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
a okna z Ekoplastu widzieliscie? Jezeli nie - to spojrzcie: https://ekoplast-group.com/pl/okna/ Ich okna wypadaja naprawde dobrze, jezeli chodzi o wspolczynnik UW - a to dzieki innowacyjnej technologii "Foam inside' - w skrocie - chodzi o wypelnienie profilu ramy, dzieki czemu przez niego 'ucieka' o wiele mniej ciepla, niz w tradycyjnych oknach.

Warto to wziac pod uwage, szczegolnie, jezeli staramy sie o jakies dotacje dla domow energooszczednych czy pasywnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast wole stawiać wyłącznie na firmę z duży doświadczeniem jeżeli chodzi o realizację jak i producenta co do którego mam pewność, że jego produkty są najwyższej jakości. Dlatego ze swojej strony polecam zwrócić uwagę okna przesuwne które są w dobrej cenie i jednocześnie świetnych parametrach technicznych oraz dobrej gwarancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy czego dokładnie szukasz i jaki masz budżet. Jeżeli chodzi o Warszawę, bądź okolicę (Piaseczno) to warto odwiedzić Anex Okna w przypadku którego będziecie mogli liczyć na dobre i uczciwe podejście obsługi klienta, jednocześnie dotrzymanie warunków umowy i terminów oczywiście przy samym montażu. Przebiegło to w pełni sprawnie i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję, bo jednak są to ważne elementy domu które także powinny być bezpieczne i zapewniać dobre warunki izolacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

perki napisał:
Dlatego ja wolałem postawić na okna marki premium i zdecydowałem się na Oknoplast. Myślę, że zgubiła Twoją siostrę przesadna oszczędność lucynko. Słyszałem, że ta firma jest tańsza ale właśnie tanio nie znaczy zawsze, że będzie dobrze. Takie jest moje zdanie. Oknoplast ma dobry stosunek ceny do jakości, dlatego na nich postawiliśmy i jesteśmy zadowoleni.


Ja to samo. Warto zainwestować i trochę dopłacić, a mieć porządne energooszczędne okna na lata. Jeśli ktoś chce oszczędzić to już bardziej na meblach czy dodatkach przy urządzaniu wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 12:59 pm    Temat postu: Re: Okna do nowobudowanego domu Odpowiedz z cytatem

astronom napisał:
Jak potrzebujesz okien lub drzwi domu to polecam się skupić na ofercie drutex.pl/[/url] która specjalizuje się w produktach z zakresu stolarki okiennej. Mają świetne produkty z PVC, aluminium czy też drewna w atrakcyjnej cenie więc każdy klient będzie zadowolony.


Okna do nowego domu polecam firmę http://nowakbramy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 1:00 pm    Temat postu: Re: Okna do nowobudowanego domu Odpowiedz z cytatem

astronom napisał:
Jak potrzebujesz okien lub drzwi domu to polecam się skupić na ofercie drutex.pl/[/url] która specjalizuje się w produktach z zakresu stolarki okiennej. Mają świetne produkty z PVC, aluminium czy też drewna w atrakcyjnej cenie więc każdy klient będzie zadowolony.


Okna do nowego domu polecam firmę http://nowakbramy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupowaliśmy całość, czyli drzwi, okna i rolety, w sklepie https://www.termalux.net/ i mogę wam szczerze polecić. Bardzo solidna firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Fauna



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 49

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o okna, ich wybór to spore wyzwanie. Dlatego też na pewno warto co nieco poczytać o takich produktach na https://novobudowa.pl/blog/ , zanim jeszcze zdecydujemy się na zakup. Na wspomnianym blogu jest cała masa informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić ofertę firmy Perfect, w której znajdziecie drzwi szklane bydgoszcz , okna, rolety, bramy i wiele więcej. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl