Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Odszkodowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MartinBic



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 111

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 2:02 pm    Temat postu: Odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Chcialabym sie zabezpieczyc na przyszlosc na ewentualne wypadki ktore zwykle sa bardzo kosztowne. Mam na mysli odszkodownia. Rozwazam skorzystanie z pomocy https://hoolster.pl Czy ktos z Panstwa z niej korzystal? Bede wdzieczna za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku gdy macie problem z uzyskaniem odszkodowania polecam skontaktować się z mecenasem Pawłem Odoleckim - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Prowadzi kancelarię Ełku, ale prowadzi sprawy, niezależnie od ich lokalizacji. Specjalizuje się między innymi w prawie cywilnym, a do tego działu należą sprawy o odszkodowanie. Współpracuje z notariuszem, komornikiem, prywatnym detektywem, dzięki czemu jest w stanie udzielić kompleksowej pomocy, w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji. Jest osobą nie tylko świetnie przygotowaną merytorycznie, ale także empatyczną, z dużym wyczuciem, co też jest bardzo ważne przy tego typu sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przezorny zawsze ubezpieczony jak to mówią i to jest prawda. Nigdy nie wiadomo co może człowieka spotkać. Są nawet kancelarie takie jak poznańska Eventum odszkodowania, która pomaga bardzo skutecznie dochodzić swoich roszczeń. Tym bardziej, że ubezpieczyciele zaniżają lub odmawiają nawet przyznania odszkodowania, tym bardziej taka profesjonalna pomoc jest bardzo przydatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wam polecić stronę gdzie można załatwić zgłoszenie szkody oc czy innej szkody na przykład nnw czy nieruchomości. Szkodę możecie zgłosić przez Internet bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Zobaczcie bo to naprawdę fajna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szkoda dotyczy waszego domu np z powodu powodzi to warto skrzystać z tej oferty tu https://www.mpexpertbud.pl/przeglady-budynkow/ To firma z długoletnim doświadczeniem. Przygotuje dla was dokumentację na której podstawie będzie można starać się o odszkodowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1565

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądziłem do tej pory że trzeba się sporo nameczyć zeby uzyskać dobre odszkodowanie. Gdyby nie kancelaria https://www.dobreodszkodowanie.pl/ to z pewnością zajęło by mi to więcej czasu i więcej nerwów bym zjadł. Nie polecam nikomu się z taką papierologią męczyć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zostałam potrącona na pasach i zamierzam walczyć o swoje odszkodowanie. Kierowca był nietrzeźwy i nie czuł swojej winy wcale. Dobrze, że miałam świadków, a za potrącenie pieszego na pasach odszkodowanie małe nie będzie więc przeznaczę sobie te pieniądze na powrót do zdrowia i rehabilitację, bo zostałam mocno uderzona w biodra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2634

PostWysłany: Wto Sty 03, 2023 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś marynarzem i uważasz, że masz prawo do odszkodowania z powodu urazu lub choroby związanej z pracą, zalecam skontaktowanie się z profesjonalnym radcą prawnym lub kancelarią prawną specjalizującą się w sprawach związanych z prawem morskim. Współpracując z prawnikiem, będziesz mógł lepiej zrozumieć swoje prawa i uzyskać pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, a także uzyskać wyższą rekompensatę. Sprawdź koniecznie ofertę: https://www.kancelaria-gdynia.eu/odszkodowania-marynarskie.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl